Eusebiu Cretu

Ce rulota vreau?

159 postări în acest subiect de discuţie despre Ce rulota vreau?

Ce rulota vreau?

Nicolae

Felicitări Eusebiu pentru achizitie și concedii plăcute :clapping:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Eusebiu Cretu

Va multumesc tuturor !

Astazi am  avut o zi destul de plina si din pacate, n-am reusit sa ma bucur de ea prea mult, am intrat vreo jumatate de ora acum seara si mi-am dat seama ca imi place din ce in ce mai mult !f;'

Modificat de Eusebiu C.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Sorin  Leitoiu

Sa o stapanesti sanatos !superok

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ciurea Sorin

Felicitări @Eusebiu C. pentru bijuteria achiziționată sper să ne si vedem prin locurile frumoase la întâlniri ! Spor la accesorizat !

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Florin C.

Felicitari pentru achizitie. Si eu caut o rulota care pe linga patul dublu sa mai aibe un pat suplimentar. Nu ma deranjeaza lungimea, poate sa ajunga si la 5 m interior iar MMA poate sa aibe chiar si 1400 kg. Daca mai afli in zona noastra ceva rulote inmatriculate, dupa 1990, la un pret acceptabil, asa cum ai gasit tu cu inca un pat suplimentar ( asa am inteles din descrierea col;egului care te-a ajutat sa o gasesti ), sunt si eu amator. Sa o folosesti sanatos si "La multi ani!" pentru toti colegii de pe forum.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Eusebiu Cretu

@Sorin Leitoiu, @Ciurea Sorin, @nilf, va multumesc pentru urari.

 

@nilf, ai inteles bine, rulota are 2 zone de dormit si chiar daca aceasta optiune,  nu a fost un criteriu de selectie, acum ma bucur ca am gasit  varianta cu 2 spatii de dormit, legat de pret, eu consider ca am avut noroc, incepusem sa ma obisnuiesc cu ideea ca la bugetul alocat pentru rulota nu voi gasi ceva care sa ma multumeasca, ma gandeam deja sa mai aman data cumpararii si sa mai adaug ceva la buget desi  banuiesc ca din primavara rulotele se vor cauta mai mult decat in aceasta perioada si probabil si preturile vor creste.

In ultimile 4-5 saptamani, eu verificam de 2-3 ori pe zi anunturile cu vanzari rulote.... Ce sa zic multa rabdare si bafta!

 

Detalii si imagini cu rulota mea poti sa vezi in Rulota mea si daca vrei sa o vezi live, te astept in Dumbravita.

An Nou Fericit !

Modificat de Eusebiu C.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Florin C.

Le verific de cateva ori pe zi, mai ales ca sunt in concediu. Rulota cumparata de tine, cel putin eu nu am observat-o la vanzare in anunturile de pe olx, carzz si la jumare.ro Urmaresti alte siteuri cumva,   sau poate nu i-am dat importanta deoarece m-am axat pe englezesti si ceva mai mari ca si lungime interioara?  Eu caut una tot asa sub 1800e deoarece consider ca nu merita sa investesc mai mult pentru citeva deplasari pe an ( un concediu vara si eventual 1-2 iesiri in zone montane in Timis si Caras . Ma bucur ca ai reusit sa gasesti ce-ti doresti, eu urmeaza sa mai caut. La multi ani.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Eusebiu Cretu

@nilf, aceleasi siteuri le urmaream si eu, ma mai uitam si pe "autovit", rulota mea a stat vreo 2 saptamani pe "la jumate" am vorbit prima data cu mama proprietarului cu vreo 10 zile inainte si nu prea m-a convins ca merita vazuta, in anunt avea doar poze cu exteriorul, cand am vazut rulota, mi-am dat seama de ce nu postase poze si din interior (rulota era murdara)

Modificat de Eusebiu C.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Florin C.

Pe siteul a jumatate nu mi se mai deschid fotografiile. Acum 4 zile am instalat mozila ca sa pot viziona ok. Dar daca avea fotografii numai de pe exterior si la dimensiunea ei sigur am ignorant anuntul crezind ca are numai patul dublu. Am gasit si eu acum vreo 2 luni o englezoaica inmatriculata,  am fost sa o vad. ne-am inteles la pret  dar vanzatorul nu gasea talonul. Am convenit sa il caute, seara dupa ce am ajuns inapoi acasa mi-a trimis mesaj ca l-a gasit iar eu l-am informat ca o sa vin in wekendul urmator sa o iau.(era la 100 km distanta ). Vinerea cind l-am sunat mi-a spus ca a vandut-o deja ( dupa ce a stat cu anuntul aproape 2 luni ).

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.