Vizitator Anonim

Propunere Intalnire comunitatea Forum Rulote - 2016

151 postări în acest subiect de discuţie despre Propunere Intalnire comunitatea Forum Rulote - 2016

Propunere Intalnire comunitatea Forum Rulote - 2016

TEODOR

Prea mult imi doresc sa va cunosc ca sa nu vin .Asa ca voi veni chiar daca nu voi putea. Deci trece-ma te rog si pe mine pe tabel @Viorel. Voi veni chiar daca se tine la Iepuresti, Cotofenesti, Ciocanesti , Valcea, Suceava , Tantava, etc.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Mugurel Vap

Total de acord : este aproape de drumul national si este ceva trafic, dar in rest corespunde cerintelor : cazare casute, camere, camping , terasa, local cu lautari. Aceste lucruri m-au facut sa-l propun.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Am mutat tabelul in topicul Tabel intalnire 20-22 mai 2016

Acest topic continua cu inscrierile, iar eu voi trece pe fiecare doritor in lista.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Andrei Urucu

Prezent .....posibil +inca doua echipaje ( in functie de locatie ) 

Modificat de Andrei Urucu

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marius Rotaru

Cu mare drag asi zice prezent, poate impreuna cu inca unul, doua echipaje.
Ceea ce ma face retinut este data ( 21 Mai, este zi de sarbatoare si mai avem si alte obligatii printre rude, prieteni s.a.m.d. ) dar si locatia.

Este foarte posibil sa nu imi pot lua liber Vineri si in cazul acesta de Sambata dimineata si pana Duminica seara sa fac 500 Km si sa imi mai si ramana ceva timp pentru relax este dificil ( in cazul in care sa pastreaza ca si locatie Horezu ).

Sa sintetizez : nu pot promite ca ajung la Horezu in weekend-ul 21 - 22 Mai, dar daca se modifica data si locatia sansele sunt mult mai mari. Localitatea de plecare - Ploiesti.

 

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marius Rotaru

Atunci: Marius Rotaru - Ploiesti

Sper ca este clar si simplu. Astept deliberarea finala. nay

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marinescu Ion

Dragi Colegi rulotistihi,
Propun completarea tabelului de mai jos (in mod democratic).
Propunere Intalnire comunitatea Forum Rulote - 2016
Cateva explicatii:
- participarea se poate vota cu 1=sigur sau 0=indecis;
- votarea locatiei sau perioadei se poate face cu 1; se poate pune 1 la fiecare locatie sau perioada in cazul in care exista disponibilitate pentru orice locatie sau perioada;
- tabelul se poate extinde cu indicatii precum: participare cu copii sau fara, etc;
- salvarea datelor se face automat la fiecare completare (astfel avem in timp real o situatie a participarii).
Rog cineva sa completeze llocatiile posibile.
Daca propunerea este acceptata, rog pe cineva sa-l afiseze in locul tabelului creat de Viorel. Marele avantaj este ca lumea poate completa si vota locatia si perioada desfasurarii importantului eveniment.xll
Sper ca nu se supara nimeni si nu am deranjat pe nimeni.:-)

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marian C

Zic si eu prezent dar confirm 100% cu o saptamana inainte de eveniment.Nu conteaza locatia pentru noi ....venim unde se hotareste.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
CristianG

Prezent (dar om trai si om vedea ?) - Cristian Guțescu & familia / Bucuresti

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Nu zic nu acestui tabel, dar consider ca ne zapacim tamp prin accesarea unui altuia, cand deja avem creat unul.

Observ in acel tabel ca se afiseaza numarul 1 la cate o locatie.
Nu cred ca vom ajunge astfel sa definitivam vreodata.

Perioada s-a definitivat, 20-22 mai, mai ramane locatia.
Am sa realizez si un sondaj cu locatiile propuse si sper sa decidem intr-un final.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Am deschis acest topic si am creat deja un sondaj cu locatiile propuse in topicul Propunere Intalnire comunitatea Forum Rulote - 2016

Locatiile in sondaj le-am trecut in urma discutiilor din topicul respectiv, dar doresc sa mai adaugam cateva, pentru a decide in final.
Asadar, propuneti cei care ati frecventat o locatie si care considerati ca merita sa o stabilim ca punct de intalnire,

Singura mea propunere, este sa ne axam pe zonele din centrul tarii, Sibiu sau Valcea, pentru a fi la indemana mai multora dintre noi.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
TEODOR

Cred ca trebuie fixata si o data limita pana la care se pot face inscrierile, pentru ca dupa asta urmeaza discutiile conducerii forumului cu cei de la locatie, stabilirea unui meniu al mesei festive si a unui pret pentru acesta, astfel incat cei inscrisi sa trimita banii inainte, iar daca din anumite motive nu mai pot participa , banii se pierd , c-asai corect . Toate astea dureaza ceva timp.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marinescu Ion

Buna ziua,
Nu este nicio suparare!xll  De fapt, eu vreau sa-mi cer scuze pentru interventia intarziata....am fost in "vacanta" :)
Va rog mult sa ne treceti si pe noi, adica fam. Marinescu in "catalogul de prezenta", disponibili pentru orice locatie (din tara sau strainatate).biggrin
Multumesc mult anticipat.hi

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Emil Naghi
On 12/28/2015 at 16:06, Adrian V. a scris:

 

 

On 1/4/2016 at 20:44, Adrian V. a scris:

La ce bun sa ma duc in Sibiu daca majoritatea celor inscrisi pana acum sunt din Bucuresti ? :ascratch: Total ilogic .
Pot sa merg si sa ma simt bine la Ciofrangeni sau la Comanca , si sa scutesc cel putin 200Km cu toate costurile aferente .
 

Si noi dorim sa participam la intalnire dar nu pot da prezenta sigura 100% pana nu se stabileste exact LOCATIA.
Perioada 20-22 Mai este ok.
Deci in teorie ma puteti inscrie si pe mine in tabel dar voi da ca certa prezenta doar dupa aflarea locatiei, pentru ca foarte bine a zis Adrian V in citatul de mai sus.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Eugen David
39 minute în urmă, Adrian V. a scris:

 

Din cele cate vad eu pe aici , in momentul de fata majoritatea celor care s-au anuntat sunt din zona de sud a tarii , Cei de prin celelalte regiuni chiar nu sunt interesati ?

..............................................................................................................................................................................................................................

@Adrian V., din si dupa discutile de aici cam ai dreptate! tamp

Nu degeaba spuneam dar se si vede ca putina lume de pe "aici" se implica, activeaza!

Eu unul daca nu sunt in statiune, voi participa oriunde va fi locatia! Vorbind insa de Comana,  Olanestiul de Calan este la o distanta acceptabila cam 240 km pe ruta Sibiu si un "picut" mai aproape pe Defileul Jiului dar si un pic mai greu traseul! Normal ca voi opta pentru ruta Sibiu! Sa dea Domnul insa sa-mi fi terminat sejurul despre care vorbeam, ori sa nu-l fi inceput pana atunci! superok

 

 

 

Modificat de Eugen.D

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Daca tot am fixat ca si perioada de intalnire 20-22 mai, haideti sa decidem si locatia, prin postari in care sa fie facute recomandari.
Sondajul se va actualiza in functie de locatiile propuse.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator Anonim

Eu nu pot sa ma pronunt, sa speram ca mai facem una mai spre toamna... 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mugurel Vap

Luni am drum la Olanesti. Promit ca voi trece si ma voi interesa de camping Comanca.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Emil Naghi
11 minute în urmă, mugurel vap a scris:

Luni am drum la olanesti, promit ca voi trece si ma voi interesa de camping comanca.

Multumim Mugurel, asteptam vesti superok

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marius Rotaru

Daaaa, pe @Fugulin Cristian ma voi ocupa personal sa il iau cu lautari de acasa! biggrin

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Deoarece a fost fixata data intalnirii, 20-22 mai,  continuarea cu stabilirea locatie este accesibila in topicul Locatie intalnire 20-22 mai 2016, unde sunt asteptate propuneri si unde s-a creat si un sondaj ce va duce la stabilirea locatiei agreate de majoritatea.
In sondaj se vor adauga si alte locatii, daca consideram ca este necesar.

Totodata, cei care doresc sa participe, in afara de cei care deja au facut-o,   isi pot anunta prezenta in topicul Tabel intalnire 20-22 mai 2016

Am creat aceste doua noi subiecte pentru o mai buna desfasurare a evenimentelor.

:-)

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marian Popa

Buna treaba baieti !  hi

Voi participa si eu ... mai ramane sa stabilim locatia.

Camping Comanca ar fi misto... nu l-am vazut

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cristian Popa

Salutare,

Noi am dori sa venim, tine numai de serviciul sotiei. Raspunsul final il voi sti dupa mijlocul lui februarie, din acest motiv am ezitat sa raspund "prezent"

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator

Confirmam si noi cu o saptamana inainte.Rosca Ciprian, 2 persoane si un catel, din Barlad jud.Vaslui.Nu conteaza locatia.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.