Alin Opran

V3 - conversie Fiat Ducato L4H2

27 postări în acest subiect de discuţie despre V3 - conversie Fiat Ducato L4H2

V3 - conversie Fiat Ducato L4H2

Ilie Minea

Salut Alin, esti mare, cam asa ceva vreau.Sa sti ca si eu am cautat pe la ambarcatiuni, dar am renuntat. Tu nu ai fost atent la inchiderea si mai ales dechiderea trapei.Asta fiind de barca , se deschide si de afara. Am vrut o trapa subtire, sa nu se vada de langa masina si sa nu dau idei. Asta le ofera baietilor si posibilitatea de intrare de deasupra, masina mea avand plafonul f. jos.

Oricum iti multumesc pt efort si amabilitate. Mai cautam pana la 1mai, daca  nu gasesc iau si eu una ca a ta si cum o fi norocul.

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Alin Opran

Mai sterg putin praful de pe topic :default_big_grin:

Asa cum spuneam, sunt inca in faza de achizitie materiale necesare conversiei. Gramada creste 

8ed922e1-a168-4e21-b2fc-5602223b1b1d.thumb.jpg.d512dde7147068981cc95916c5386a1e.jpg

Inca astept geamurile sa ajunga undeva la sfarsitul lunii dupa care imi suflec manecile si ma apuc de treaba. Mi-am acordat mie insumi max 3 luini pentru incheierea conversiei :noroc:

• Like 2

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

XGO Camping - peste 20.000 de repere pentru rulotisti, disponibile din stoc sau la comanda.
NOU !
- Acum gasiti la noi si corturi auto. Pot fi montate pe orice tip de autoturism, inclusiv Dacia Logan si Sandero - www.xgocamping.ro
- Vreti o autorulota noua la cel mai bun raport pret/calitate? www.xgoautorulote.ro

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.