Clasament


Continut

Se afişează conţinutul cel mai apreciat din 01.07.2023 în toate secţiunile

  1. 1 punct
    Noapte bună din Doganlar Turcia . Este foarte aglomerată Turcia, am nimerit Bairamul la ei! Mâine plecăm spre Pamukale sper că este mai liber. PS revin cu mai multe despre Turcia în alt topic.
  2. 1 punct
  3. 1 punct
    iti trebuie un regulator de incarcare (charge controller). acestea se aleg in functie de bateria pe care vrei sa o incarci. cele mai bune sunt cele cu tehnologia MPPT.
  4. 1 punct
    În circuit trebuie sa bage în baterie max 14,4v
  5. 1 punct
    Dupa parea mea, sunteti foarte tineri si merita colindata toata tara, cu rulota/cortul, etc, din dotare. ideea cumpararii unui teren undeva, te va lega de acea zona. Dupa parerea mea nu merita efortul achizitionarii unui teren, acum, la 33 ani ! Plimbati-va si vizitati locuri frumoase si diverse din Ro si din strainatate. Treaba cu terenul merge cand te retragi, la pensie sau cand mobilitatea, uneori nu mai este foarte posibila. Cumparati o rulota medie ca pret si umblati prin tara. Aveti dusterul care va ajuta sa o trageti suficient de bine.