Clasament
Continut
Se afişează conţinutul cel mai apreciat din 30.11.2018 în toate secţiunile
-
8 puncte
-
8 puncte
-
8 puncte
-
7 puncte
-
7 puncte
-
7 puncte
-
6 puncteLa multi ani Romania! La multi ani romani! La multi ani tuturor celor care poarta frumosul nume al Sf. Andrei!
-
6 puncteBuna ziua.La MULTI ANI tuturor celor care poarta nu mele de Andrei sau Andrea. La noi este o zi frumoasa si sper ca maine sa fie si mai frumosa, mai ales in sufletul si cugetul nostru. La MULTI ANI ROMANIA.
-
5 puncteNeața bună tuturor ! Urăm la, mulți, mulți, ani cu sănătate, bucurii și fericire dorim tuturor colegilor care poartă numele de Andrei sau Andrea ! Astăzi la Tg. Mureș se anunță o zi frumoasă cu un soare cu dinți care de-abia lasă acum doar -9° către noi.
-
5 puncte
-
5 puncte
-
2 puncte
-
2 puncte@Lucian Pop multumesc pentru urari si invitatie! Stim de intalnirea de Ziua Nationala, din pacate rulota are doar incalzire la 220 si vremea o simtim cu totii.Chiar vroiam sa participam, duminica trecuta am facut un test de iarna cu o soba pe petrol si una pe gaz la manastirea Dumbraveni(curent disponibil). Ambele s-au comportat satisfacator am reusit sa reglez optim ventilatiile rulotei. Un minus la soba pe petrol datorita mirosului degajat la pornire/oprire(trebuie scoasa afara sau ascunsa in toaleta) Desigur ca am achizitionat si un detector de CO. Din pacate sotia nu si-a putut lua liberul de azi si luni este iar de munca, distanta si starea drumurilor ne-au ruinat planul. Analizam posibilitatea de a petrece Anul Nou cu rulota. Multumiri inca odata tutror colegilor care au avut bunavointa sa raspunda primei noastre postari.
-
2 puncteAbia astept sa ne pornim si noi maine dimineata. Oare avem suficienta Palinca? P.S. sticla de Cola e de 2L
-
2 puncteMai primiți doi întârziați, pe ultima sută de metri s-au aliniat astrele și putem veni și noi.Mâine dimineață pornim și noi.
-
2 puncte
-
2 puncte
-
2 puncte
-
1 punctBine v-am gasit! Tocmai mi-am implinit un vis, pe care il visez de vreo 3-4 ani... Mi-am cumparat rulota visurilor mele: Hobby 545 KMF DeLuxe, din 2012. Are 1.600 kg, 4-6 locuri de dormit. Are mover, cort, veranda, baterie, invertor, truma vent O trag cu un Subaru Forester de 2.000 cc, diesel, 150 cp, 4x4. De fapt, o s-o trag intrucat abia am dat un avans - o aduc in ianuarie din Olanda. Ma numesc Petrut Patrascoiu, sunt Constantean prin nastere, Bucurestean prin domiciliu si om al Vaii Prahovei cand muncesc. Am 51 de ani, 2 baieti (12, 15 ani), si o sotie, bineinteles! Ani de zile am tot mers cu cortul, in special la mare. Ne place mult sa stam in natura. Cu siguranta va avea nevoie de imbunatatiri pentru off-camping si pentru mers iarna la ski. Probabil ca voi apela la voi pentru sugestii, idei, solutii. Mai intai trebuie sa o aduc si sa "o cunosc" mai intim... :D Poate sa-mi dea cineva vreo solutie/idee pentru parcare in siguranta in Bucuresti? Am atasat cateva foto ale rulotei. Sper sa ne intalnim cat de curand. Seara placuta!
-
1 punctMultumesc pentru sfaturi prieteni! Astazi au ajuns si suportii pentru terasa Thule Omnistor 8000, maine ii pot monta asa ca pot finaliza cu tavanul
-
1 punct
-
1 punctLa mulți ani și celor care astăzi, de ziua Sf. Andrei, își sărbătoresc ziua onomastică!
-
1 punctBuna seara colegi. Ne apropiem de granita incet incet, afara e -8 grade, drumul destul de aglomerat. Noapte buna tuturor.
-
1 punctBun venit in grup. Eu am cumparat anul asta , cam tarziu, prin octombrie o semi-integrata si deja am 2000 de km cu ea. Informeaza-te , studiaza foarte bine piata,si alege ceea ce iti trebuie. Mare atentie la cele aduse de afara si nu au cartea de identitate facuta. Spor la cautare. Perioada este buna pt achizitie, pana in primavara.
-
1 punct
-
1 punct
-
1 punct@Drinovan Ovidiu @Fejer Antal @Marian Popa @Ovidiu-Betty Multumesc mult pentru urari si pentru cuvintele frumoase.
-
1 punct
-
1 punct
-
1 punctBine ai venit @Sebastian Alexandru. Te așteptăm la întâlnirea de la Curmătura Stezii pentru ziua națională.
-
1 punctAsta-i una dintre cele mai frumoase plaje pe care am vazut-o....pina-n 2018 ! Pozitionarea pe harta o gasesti aici ! Detalii despre prezentarea gasesti cu un simplu "search - Beautiful Beaches Bretagnia/Crozon". Prezentat de The Guardian /2016 (Locul 14)
-
Cauta in forum
-
Subiecte de discuţii
-
-
-

