Clasament
Continut
Se afişează conţinutul cel mai apreciat din 13.05.2018 în toate secţiunile
-
4 puncteDin topicul in care s-a discutat despre intalnirea nationala ForumRulote, a reiesit ca sunt colegi care ar dorii ca intalnirea sa se desfasoare in locatia de anul trecut (Fantanita Craiesei - Fagaras) in week-end-ul 1- 3 Iunie. Pentru ca oricum este destul de in scurt, am creat un sondaj sa vedem cam cati membrii sunt de acord cu locatia si data aleasa... Avem nevoie de colegi care sa se implice in organizare, fara acestia nu putem face nimic..., trebuie in primul rand un coleg din zona pentru a discuta la locatie... Daca sunteti de acord cu locatia si cu data, putem incepe lista cu inscrierile ! 1. @Dragos M 2. @Trufasila Sorinel 3. @Ovidiu-Betty 4. @Keszeg Zsolt 5. @Cristi Enachescu 6. @Emil Vinteler 7. @Dumitrov Daniel Andrei 8. @Daniel P 9. @Dan Armeanu 10 @Scorustefan 11 @Robert Patrick 12 @Drinovan Ovidiu 13 @Cristisanda71
-
3 puncte
-
3 puncte
-
3 puncteȘi iată că am ieșit. Zona minunată, pe Valea Mureșului lângă Rastolița. Voi deschide un topic dedicat acestei locații, cu explicațiile de rigoare, dar deocamdată alătur câteva fotografii cu zona.
-
2 puncte
-
2 puncte
-
2 puncte
-
1 punctPentru ca toata lumea intreaba aici despre campinguri din diverse zone, m-am gandit sa atasez o lista cu campingurile autorizate de Ministerul Turismului. Lista este ordonata pe judete pentru a fi mai usor de cautat. Atasez un format excel editabil pentru cine vrea sa il descarce si sa il modifice dar si un pdf ce nu va putea fi modificat pentru cei ce vor doar sa consulte aceasta lista oricand nemodificata. Campinguri autorizate.pdf Campinguri autorizate.xlsx
-
1 punctBun gasit tuturor rulotistilor. Sunt Tudor din Sibiu, 43 ani, proaspat posesor al unui Confort Rapido.
-
1 punctServus, dragilor! Mă numesc Marius Popa, sunt rulotist începător, am o LMC 490P din 1996 pe care am achiziționat-o de câteva zile și abia aștept să gust din viața de “nomad”... Orice sfat este binevenit, abia acum caut să mă dumiresc la ce folosesc toate butoanele, cheile și furtunele... Dacă găsiți pe vreundeva un manual de utilizare pentru acest model, aș fi ultrafericit să îl citesc. În rest, să auzim de bine! (Nu știu dacă sunt urări între rulotiști cum este “asfalt uscat” la motocicliști) :))
-
1 punctSalutare ! Pentru ca ne-am distrat foarte frumos anul trecut, va invit sa sarbatorim Constantin si Elena la Gura Dobrogei in perioada 19-21 05 2018, cu si .
-
1 punct
-
1 punct
-
1 punctSi weekend-ul s-a incheiat cu Cheile Dobrogei! Aer curat, mireasma de salcam care era imbracat in floare....!
-
1 punct
-
1 punct@Marius Popa ! De majoritatea îți vei da seama singur ce rol au, iar pentru restul, ia la "răsfoit" forumul și dacă nici atunci nu te lămurești, pune întrebări (așa cum ai și făcut) și vei primi răspuns. Încă o data... bine-ai venit în rândurile acestei comunități.
-
1 punct
-
1 punct
-
1 punctSi noi dorim sa fim trecuti pe lista: Irina si Iulian Ursache
-
1 punctNoi ne înscriem pe listă participanților.
-
1 punct
-
1 punctZiua buna si salutari din gradina Reginei Maria din Balcik, inconjurat de flori,verdeata, mireasma si mangaierea brizei de mare!
-
1 punct
-
1 punct
-
1 punct
-
1 punct
-
1 punctNeața bună tuturor ! Frumoasă vremea azi, așa că vom scoate la plimbare undeva pe Valea Mureșului. Nu știm încă unde, dar vă vom prezenta locul dacă merită. Vă dorim o zi frumoasă !
-
1 punct
-
1 punctPentru toți prietenii rulotisti acest weekend este gratuit la Camping Salcia Murighiol, cu toate utilitățile necesare incluse. Vă așteptăm intre 11-13 mai să descoperiți Delta Dunării.
-
1 punctPretul este de 35 lei / rulota ( toate facilitatile incluse ), gasim si barci si peste. Pentru detalii vizitati pagina noastra de facebook Camping Salcia Murighiol. Multumim !
-
1 punctMultumesc pentru aprecieri, sper ca am putut sa va bucur cu postarea mea
-
1 punctAerul a fost tare curat ! Intradevar toti ne-am simtit bine ! Cum spuneam urcarea e mai dificila:
-
1 punctIn sfarsit am gasit si eu timpul necesar pentru a descarca toate pozele de pe toate device-urile cu care le-am facut, a face o selectie si a posta si eu cateva dintre ele. Asa ca s-o luam incetisor cu inceputul, pe drum spre Campu Cetatii: In camping Mustang: Rulotistii sunt o comunitate care se ajuta intre ei atunci cand este nevoie Iar pe o dimineata cu ploaie ce poate fi mai buna decat: Si daca tot ploua si trebuie sa stam asa mai bine ne imbracam si plecam la Praid Chiar daca ploua intr-una, voia buna este la ea acasa in randul rulotistilor: Voie buna la rulota.mp4 chiar si pentru cei mici: Duminica in sfarsit a iesit si soarele, motiv de bucurie pentru cei mici si putem face si noi o poza de grup iar cei dintre noi care au apucat si au vazut si baloanele dimineata isi fac bagajele si pleaca spre casa Iar noi, "puturosii" care nu ne-am trezit de dimineata, asteptam dupa-amiaza sa ne bucuram de parada baloanelor: Baloane 1.mp4 Cam asta a fost, in cateva imagini si cuvinte, un week-end frumos petrecut in compania unor oameni minunati. Multumesc organizatorilor pentru initiativa si implicare si va doresc tuturor drumuri bune si sa ne vedem sanatosi la urmatoarele intalniri!
-
1 punct
-
Cauta in forum
-
Subiecte de discuţii
-
-
-

