Iulian Pal

Achizitionare rulota

6 postări în acest subiect de discuţie despre Achizitionare rulota

Achizitionare rulota

Iulian Pal

Chiar acum vorbeam cu o persoana ce vrea sa-si vanda rulota . E englezoaica swift challenger 400/2se . Cere 1700lire pe ea . Nu prea stiu preturile . Astept sa mi spuna din ce an e . Dar cred ca e 1998 . Ce spuneti ? E o alegere buna? Pretul e corect? 

DA09AB62-6705-4CE1-83A8-57E644916A60.png

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Ursu Florin

@Iulian Pal, am mutat postarea legata de rulota aici.

Lasam topicul din PREZENTARE MEMBRU "curat".

Legat de rulota prezentata, trebuie verificata, trebuie aflat exact din ce an este si ce dotari are.

Pretul nu este mare daca rulota e ok.

Multumesc!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ionut C.

Pentru cei interesați de achiziționarea unei rulote, avem o oferta speciala la ruloțe Weinsberg noi la 9999 euro + tva cu livtare din stoc (România). Opționale incluse: fereastra baie, uși acces portbagaj).

Detalii la cerere. 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ovidiu Cica

Am detinut timp de 6 ani o rulota identica cu mentiunea decat ca usa era pe dreapta.Impecabila!!!!Ma puteti suna pt detalii.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Gabriel I
La 29.01.2020 la 2:52, Ionut C. a scris:

Pentru cei interesați de achiziționarea unei rulote, avem o oferta speciala la ruloțe Weinsberg noi la 9999 euro + tva cu livtare din stoc (România). Opționale incluse: fereastra baie, uși acces portbagaj).

Detalii la cerere. 

Si cum va contactez?

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

 @Gabriel I dacă dai un clic pe profilul lui @Ionut C., gasesti acolo nr. de telefon pentru contact - 0722120120 . Baftă și hai ca suntem off-topic! :salutare!:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Conţinut similar

    • Iulian Pal
      de Iulian Pal
      Buna seara la toata lumea . De ceva vreme am vrut sa imi cumpar o rulota sa calatoresc pe timpul verii cat pot de mult . 
      acum cateva zile am decis sa caut si prima care o gasesc sa-mi placa o voi cumpara .
      Nu imi permit sa investesc prea mult deoarece tre’sa imi iau si masina .
      M-am fixat pe un Freelander 2.0 diesel . Este 4x4 deci eu cred ca ma va ajuta destul de mult. Stiu ca mma a masinii e aproximativ 2500kg . Asa ca ma voi inscrie sa dau la B96 . Sa imi pot cumpara casa plimbatoare dupa cum imi place si sa ma uit mai putin la greutate . Nu am nevoie de o rulota mare caci vreau sa calatoresc doar eu cu iubita si catelul. 
      as avea nevoie de niste sfaturi . Am vazut multe rulote si nu stiu care sa fie aleasa . La ce imi spuneti sa fiu atent cand o cumpar . Care sunt dotarile minime pentru un confort destul de ok pentru calatorii cu saptamanile . 
      Va multumesc si astept sfaturi . 
      o seara frumoasa va doresc! 
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.