Sign in to follow this  
Followers 0
Mihai Serban

Camping Aviator, Busteni

11 posts in this topic

S-a deschis un camping pentru rulote si autorulote cu program permanent. ;)

Facilitati: curent, apa, dus, wc si wc chimic, internet wifi, cablu tv.

In zona: loc joaca copii, parc, cofeterie, magazin alimente, chiosc ziare, biserica, service auto, vulcanizare, piese auto.

Reazervari: 0745102596 Mihai Serban

campingaviator@gmail.com

www.ecamping.ro :-)

0

Cateva imagini ar fi de un real folos celor care doresc sa ajunga acolo...

0

Imagini sunt pe site www.ecamping.ro

0

preturi FOARTE FOARTE MARI

eu am o rulota de 5.45m

daca adun 30rulota + 10 masina + 20 3pers + curent = 80ron/zi

80RON/zi ? in conditiile in care o camera la pensiune este 50RON ?

trebuie sa fii prea idiot sa stai la pretul asta

de ce mai am rulota ?

poate sa dea faliment linistit din punctul meu de vedere si chiar ii urez succes in aceasta directie

de jepcari din astia sunt satul pana peste cap

Multumesc pentru urari, in primul rand pentru informare ar fi trebuit sa sunati la camping pentru o discutie. Pe de alta parte, loc pentru cei care vor sa plateasca 15 lei de persoana pe zi este la Gura Diham, fara apa, fara curent, fara wc, fara apa calda la dus fara paza.

Va astept cand veti reveni la sentimente mai bune si la respectul pentru cei ce incearca sa faca ceva care sa va foloseasca dumneavoastra si familiei. Pretul poate fi discutat, bunul simt nu. Cat despre aritmetica nu comentez.

Mihai Serban

0

nu este un topic destinat bunului simt , DAR atata timp cat in lista de preturi pentru unii pretul este la jumatate este clar ca restul sunt luati de fraieri , sau de  "pelicani" ; in conditiile astea nu sunt genul sa pun singur capul in ghilotina si nici nu imi este greu sa pun degetul pe rana

cum se face ca la Camping Dragoske de la Ciofrangeni (AG) pretul este de 35RON/rulota ( incluse curentul , masina , cortul , 3pers ) si unde conditiile sunt SUPER?

abia acum discutam de "bun simt", daca mai este cazul

Puteti beneficia de pret redus daca deveniti membru al *******, nu ezte clubul meu.

0

Nu cred ca este necesar postarea aceluiasi articol de doua ori.

De aceea voi sterge unul.

Multumesc!

0

Nu cred ca este necesar postarea aceluiasi articol de doua ori..

de aceea voi sterge unul.

multumesc!

Scuze, scriu pe tableta cu o conexiune slaba.

Rectific greseala privind numele clubului : *******.ro

Multumesc, Mihai

0

Ok,

nici o problema!

0

In ce priveste lista de preturi, este o prima lista care poate suferi modificari dar nimeni pana acum nu a discutat acest subiect si nu a facut nici o propunere. Cat despre cei ce au stat in camping, au sunat la telefon si si-au spus dorintele, posibilitatile si am gasit o varianta comuna, convenabila ambelor parti.

0

Am o singura povata, daca se strange mai putin de la mai multi, atunci creste profitul. Invers mai in calcai,  janomvesel Ploiesti.

0

Daca va place off camping,eu m-am intors marti de la Cheia.Este o locatie superba,dar trebuie consultat meteo inainte,in special viteza vantului care mi-a stricat sejurul.Trebuia sa stau pana vineri,dar vantul in rafale de peste 70 km\h,m-a trimis acasa.

adrian05ro

Te rog sa deschizi un topic separat pentru a discuta locatii off camping

Daca te uiti la "Intalniri si Concedii" o sa vezi ca noi am avut organizata o iesire la Cheia

rlpe.jpg

0

Sign in to follow this  
Followers 0

• Linkuri sponsorizate

• Similar Content

• Eusebiu C.
      By Eusebiu C.
      Salutare tuturor !
      Dupa aproape 2 luni de astepare a venit si momentul mult asteptat  PRIMA IESIRE, asa ca am raspuns prezent, la invitatia colegului  @Cristian Popa , caruia vreau sa-i multumesc atat pentru invitatie cat si pentru tot sprijinul si sfaturile acordate in timpul iesirii.
      Asadar  vineri seara cu niste emotii greu de explicat am plecat in colana 3 echipaje din Timisoara spre  Ungaria, cu iesire pe la vama de la Cenad, desi cunosc acest drum  "ca in palma "(din 2001 fac drumul acesta frecvent la socrii in Sannicolaul Mare) a fost cel mai incordat traseu din cei  23 de ani de cand conduc.
      Asa ca dupa 160km, parcusi in aproximativ 3 ore, care pentru mine au parut o vesnicie, am ajuns cu bine (doar ce ceva dureri de spate de la cat de incordat si concentrat am condus) in Camping Jonathermal.
      Campingul l-am descoperit cu adevarat abia a doua zi, cand inca de la prima ora am facut  un tur de recunoastere, impresiile  au fost mult peste asteptari, curatenia, confortul si conditiile oferite de camping fiind de nota 10+.
      Seara in camping s-a organizat un Bal Mascat cu dans , tombola, si voie buna, singura nemultumire fiind doar timpul scurt alocat acesti iesiri,in concluzie am avut un weekend  superb  impreuna cu niste oameni minunati si sper sa se repete cat mai curand !
      Multumesc  colegilor pentru felul cum ne-au primit in grupul lor si speram sa ne mai invite si alta data.
      Dar cred ca in loc sa va explic, mai bine pun cateva imagini...

• Guest dorunegru
      By Guest dorunegru
      Asa cum exista campinguri decente sau excelente, campinguri care ne ofera placerea de a campa si placerea de a reveni oricand, mai ales in momente sau perioade speciale , campinguri ce au inclusiv posibilitatea de a caza la casute  prieteni sau cunostinte care ne insotesc ce nu detin rulote iar conditiile meteo nu permit cazarea la cort , campinguri care cu mare placere le promovam si le recomandam, este corect fata de toti colegii dornici de ruloteala sa indicam si campingurile care trebuiesc evitate , campinguri care nu se incadreaza in limita decentei legat de preturi,dotari ,curatenie .....
    • mihai2010mihai
      By mihai2010mihai
      Pt la vara , a fost cineva cu rulota la Gyula in camping, poate sa ne dea ceva impresii, am vazut pe internet numai impresii bune despre aceasta statiune  sn
    • Achim
      By Achim
      Am gasit o lista a campingurilor bulgaresti. Partea buna este ca majoritatea au coordonatele GPS.
      Poate stiti ceva despre ele pentru a ma incuraja sa trec pe acolo...
        Lista campinguri Bulgaria     
    • Catalin
      By Catalin
      La sfarsitul lunii voi pleca vreo 9 zile in Grecia si as vrea sa obtin cateva informatii legate de locurile de campare de acolo.
      Daca a mai fost cineva si imi poate recomanda diferite locatii 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.