Kapolnai Denis

Salutare tuturor

12 postări în acest subiect de discuţie despre Salutare tuturor

Salutare tuturor

Kapolnai Denis

Salut. Ma numesc Denis si sunt incepator in ceea ce priveste a detine o autorulota. Sper sa ma descurc si sa imi placă deoarece mi-am dorit mereu una...

  Trebe sa o pun putin in ordine estetic. In rest e totul ok chiar daca este cam veche ( din 85) dar are doar 46000 km.  

A stat f mult timp oprita.....

 Astept sugestii din partea voastra la ceea ce trebuie sa fiu atent pt o pregatire optima. Va multumesc!

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare

Ovidiu-Betty

:default_bun_venit:@Kapolnai Denis şi spor la şurubărit şi finisat. Ai o iarnă la dispoziţie după care... drumuri bune cu :autorulota: ta !

Dacă a stat mult pe dreapta nu e chiar un punct pozitiv, depinde cum şi unde a fost ţinută la păstrare.

Însă indiferent de condiţiile de păstrare trebuie obligatoriu să verifici sistemu de frânare, respectiv furtunele de cauciuc care oricum îmbătrânesc cu trecerea timpului. La fel şi racordul pentru gaz.

Dar pentru toate cele spre ştiinţă poţi lua la "răsfoit" acest forum (timp ai berechet, cum am spus, e o iarnă în faţă) şi vei găsi răspuns la toate. :noroc:

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Daniel P

Salutare si bun venit in aceasta comunitate! :noroc:

:default_bun_venit:

Distribuie această postare


Link către postare
Eugen David

:default_bun_venit:   :noroc:

Distribuie această postare


Link către postare
Radu Ghita

:default_bun_venit:

Distribuie această postare


Link către postare
Robert Patrick

Salutari tuturor colegilor!!!

Distribuie această postare


Link către postare
Marius Dan

Bun venit in comunitate! :noroc:

Distribuie această postare


Link către postare
Mihnea Stoenescu

:default_bun_venit:

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Conţinut similar

    • STAN MONICA-cRISTINA
      de STAN MONICA-cRISTINA
      Sunt incepatoare in de-ale rulotelor, asa ca ca o sa-i rog pe noii mei prieteni de-aici sa ma ajute si pe mine cu un sfat. Doresc sa imi achizitionez o rulota fabricata dupa anul 2002, cu greutatea maxima autorizata pana in 1300 kg, pat matrimonial, wc, chiuveta, dus, baterie, cort, ..bine intretinuta, fara defecte.Am navigat pe diverse site-uri si pana la urma as alege intre urmatoarele modele: 1. Hobby de Luxe 460 ufe, Home Car, Swift Charisma, Dethleffs.
      Ce sa aleg, de unde sa o achizitionez....si nu in ultimul rand cu cine as putea vorbi sa ma insoteasca pentru a o verifica, pentru acte..etc.
      Bugetul: aprox. 4500-6000 euro
      Multumesc, o zi frumoasa!
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.