4 postări în acest subiect de discuţie despre Inchiriez rulota

Inchiriez rulota

Giani

Buna ziua! As dori sa inchiriez o rulota recent adusa din Germania-Burstner Ventana 2004.

Are 6 locuri de dormit;5 fixe, 1mobil pt.copii.

Rulota este foarte ingrijita atat in interior cat si in exterior.

Prevazuta cu motor mouver.

Lista preturi:
-1-3 zile pret 70 € 
-4-7 zile pret 50€
-7-10zile pret 40€
-10 + pret 35€
Costuri suplimentare:
-Banii se achita inainte de preluare plus o garantie de 500ron. 
-Pentru rezervare se achita inainte cu 10zile 25%din valoarea totala. 
-50€ se achita pentru curatarea/ dezinfectarea rulotei
-Optional cort special pt rulote, masa+scaune+tv- pret negociabil in functie de numarul de zile.

Pentru mai multe detalii si poze contactati nr. de tel. 0764498999s-l1600.jpg.8e44a2912ce3ef340c4189cf302da835.jpg

IMG-20170629-WA0039.jpeg

s-l1600 (2).jpg

s-l1600 (3).jpg

s-l1600 (4).jpg

s-l1600 (5).jpg

s-l1600 (6).jpg

• Upvote 1

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ursu Florin

@Giani, te rog sa treci pe la topicul cu prezentari pentru a te prezenta si te mai rog sa iti schimbi poza de profil.

Multumesc!

• Upvote 1

Link către postare
Giani

Buna seara! Sunt novice pe Forum Rulote; am intrat pe forum prima data anul trecut, atunci mi-am scris si o scurta prezentare.

Pentru ca nu am mai interactionat cu acest forum decat o singura data, va rog sa imi scuzati erorile (care sunt fara intentie) si va multumesc pentru 

sfaturi si indrumari. Sper sa nu fie nevoie pe viitor de multe interventii din partea moderatorilor.

Multumesc pentru intelegere!

• Upvote 1

Link către postare
Viorel K

@GianiCred ca era bine sa mai specifici cateava lucruri: mma, sa stie omul daca poate sa o traga cu ce masina are el, lungimea, pare o rulota destul de lunga, important pentru cine are in vedere drumuri mai inguste/intortocheate,   sa nu zic off road,   de bun simt eu nu m-as baga cu o rulota inchiriata pe coclauri, ce cupla are, 7/13 pini, poate ai eventual si adaptor, si ce mai crezi ca ar fi util, de ex facilitati pentru stat off camping daca sunt.

S-ar putea in primavara, pana sa cumpar rulota/camperul, sa incerc o inchiriere in prealabil,   sa am o referinta pe viu, ca foarte incepator. Asa am facut si cu tandemul, intai am inchiriat sa vedem cum e, apoi am trecut la constructia lui. Aparent asa se pierd niste bani, dar informatia si mai ales experienta pot valora mult mai mult.

Link către postare

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.