Bogdan B

Camping Marina Park, Vama Veche

6 postări în acest subiect de discuţie despre Camping Marina Park, Vama Veche

Camping Marina Park, Vama Veche

Bogdan B

Nu este luxos, dar o atmosfera si gazde DEOSEBIT de primitoare, inconjurat de campuri de floarea soarelui si spatiu vast. Acces la toalete, dusuri cu apa calda la discretie, bucatarie mare si dotata,  curent si un foisor "de milioane". Turisti "de camping" iar daca apar ciunati care deranjaza (cocalari in jargon), proprietarii ii invita sa plece ... E drept ca se cam aude muzica de pe plaja in fundal, iar daca se nimereste un festival, nivelul decibelilor creste.

Un alt avantaj: seara de seara se strang toti copiii si se joaca super, fara sa iti fie frica ca se intample cine stie ce dezastru ...

Este genul de loc in care 2-3 saptamani trec incredibil de repede, pleci cu regret si abia astepti sa te intorci ...

Noi nu cred ca o sa mai margem in alta parte pe litoralul romanesc.

E drept, atmosfera din Vama nu este pentru toata lumea. Fie iti place mult fie o detesti :)

  • Upvote 5

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Daniel P

Multumim de informatii @Bogdan B ! :salutare!:

Niste poze, ar fi mai mult decat bine-venite...:noroc:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Claudiu Chelemen

Multumim @Bogdan B !

Subscriu, ceva poze ar fi mai edificatoare.

Cat despre siguranta, ce ne poti spune ? Citisem ca se cam sparg rulote prin vama. Aici in camping e ok?

 

 

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Bogdan B

Poze sugestive nu am, dar exista pe site-ul lor. Nu am avut probleme.

E drept ca am incuiat usa rulotei, dar a stat in permanenta cu geamurile deschise, iar in cort multe lucruri "la liber".

Au ceva camere, dar nu cred ca acopera tot campingul (nu stiu sigur), iar noaptea am vazut paznic. Iar proprietarul invita sa plece sau nu ii primeste pe cei dubiosi. De furat poate, dar cred ca in zonele offcamping...

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Traian M

Eu am fost de mai multe ori la ei, in sezon se aglomereaza la toalete lumea, mai ales la femei. Se face coada.

Toalele arata ca niste cotete si se muradresc repede ca e lume multa.

In minivacanta de 1 mai anul asta cadea curentul in draci si tinea ceva ca nu am reusit sa racesc frigidetul in zile de stat.

Ceva mai bun pt rulote nu e in vama, e safe si ai de unde sa iei apa in rest e foisorul ala unde se socializeaza si cam atat.

Toaletele sunt dezastru.

 

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Bogdan B
On 7/26/2017 at 20:44, Traian M a scris:

Toaletele sunt dezastru.

 

Nu as  spune "dezastru". Intr-adevar, au aspect de baraca, dar sunt curate. Cand este aglomerat mai apare si mizeria, dar se curata zilnic. Tine si de educatia fiecaruia dintre noi ...

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.