Alin Opran

Vand antena satelit EasyFind

1 postare în acest subiect de discuţie despre Vand antena satelit EasyFind

Vand antena satelit EasyFind

Alin Opran

Se vinde antena satelit modelul EasyFind, model portabil in valiza. Diametru 40cm, folosita anul trecut la 4-5 iesiri. Se poate monta pe suport teava sau cu sistemul propriu cu ventuza pe geam sau caroserie.

Se ofera bonus LNB Samsung.

Sau schimb cu diverse utile pentru rulota :salutare!:

Pret 120 lei

0736001699

IMG_20170624_170027.jpg

IMG_20170624_170113.jpg

IMG_20170624_170139.jpg

IMG_20170624_170211.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Conţinut similar

    • Halmagean Cristian
      de Halmagean Cristian
      Antena satelit manuala Maxview Precision folosita de 3-4 ori. O vand deoarece vreau sa fac upgrade la automata. Pret: 1200 ron
      Aparat aer conditionat Eurom AC2401 folosit de doua ori in concediu. Ambalat in cutia originala si complet. Il vand deoarece am scimbat rulota si cea noua are pe plafon AC.
      Pret 2300 ron






    • Cristian Bednar
      de Cristian Bednar
      Dragi colegi rulotisti, donez o antena satelit provenita de pe rulota mea. Banuiesc ca merge, cand am luat rulota avea si televizor insa eu vreau sa fug de televizor nu sa il iau cu mine off camping. Deci,  daca cineva are nevoie, donez cu mare drag instalatia de antena satelit proaspat demontata. Ma puteti gasi la 0723346855. Atasez cateva poze:
       
       



    • Daniel P
      de Daniel P
      Intentionez sa achizitionez si sa-mi instalez la terenul din Letca Noua, acolo unde tin rulotele pachetul de televiziune Freesat ...
      De aceea intreb si eu, daca sunt colegi care folosesc acest sistem si cat de multumiti sau nemultumiti sunt de el?
      Multumesc anticipat!
    • Sorin  Leitoiu
      de Sorin Leitoiu
      Fiind o perioada de , , acalmie " pe toate fronturile as dorii sa achizitionez un Tv cu tot ansamblul lui , respectiv antena si decodorul acesteia sau ce-mi trebuie pentru vizionare. Cu cat mai mici cu atat mai bine.
      In principal televizorul sa aiba un ecran mediu 0-40cm diagonala , dar cu alimentare  la 12v, la fel si receptorul de canale.alimentarea o voi face pentru acestea  la o baterie gel separata de cealalta baterie care va alimenta ceilalti consumatori ai rulotei.
      Am vazut tot felul de reclame dar parerea unui coleg este mai pertinenta si se bazeaza pe experinta.
      Fac precizarea ca in zona unde voi folosii rulota nu am posibilitati de bransare la 220 v iluminatul si celelalte provenind numai de la baterie.
      Pentru incarcarea acestora, am generator. Ma gandesc in primul rand la consumul aparatului tv si al decodorului, iluminatul fiind pe banda led nu este o problema pentru 8-10 zile consecutiv.
      Astept propuneri.
      Multumesc!
       

    • Arabagiu Ionut
      de Arabagiu Ionut
      Buna ziua!
      Rog administrația, daca nu am postat bine, sa mute anuntul.Sunt începător si nu stiu unde pot posta.
      Sunt proprietar nou de rulota si asi dori sa achiziționez o antena pentru tv si nu stiu ce combinație cu LNB si receiver sa fac.
      Rog dacă ma poate ajuta cineva cu sfaturi modele si preturi.
      Multumesc!
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.