Cristian Bednar

Donez antena satelit rulota

4 postări în acest subiect de discuţie despre Donez antena satelit rulota

Donez antena satelit rulota

Cristian Bednar

Dragi colegi rulotisti, donez o antena satelit provenita de pe rulota mea. Banuiesc ca merge, cand am luat rulota avea si televizor insa eu vreau sa fug de televizor nu sa il iau cu mine off camping. Deci,  daca cineva are nevoie, donez cu mare drag instalatia de antena satelit proaspat demontata. Ma puteti gasi la 0723346855. Atasez cateva poze:

 

 

IMG_1238.JPG

IMG_1239.JPG

IMG_1240.JPG

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Danut Capra

salut

Daca mai este valabila as dori-o eu.

stima.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cristian Bednar

@Danut Capra adjudecat. Sa o stapanesti sanatos si ne auzim dupa ora 18 pentru detalii de preluare

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Danut Capra

Multumesc  revin cu un telefon

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

  • Conţinut similar

    • Gherman Radu
      de Gherman Radu
      Vand pentru cineva Antena Satelit Rulota Megasat Caravanman 85cm Professional GPS 2 utilizatori la pretul de 5000lei negociabil si suport de 4 biciclete marca Fiamma la pretul de 1400lei negociabil, au fost date jos de pe o rulota, suportul de biciclete a fost montat in partea din spate a rulotei.
      Multumesc











    • Halmagean Cristian
      de Halmagean Cristian
      Antena satelit manuala Maxview Precision folosita de 3-4 ori. O vand deoarece vreau sa fac upgrade la automata. Pret: 1200 ron
      Aparat aer conditionat Eurom AC2401 folosit de doua ori in concediu. Ambalat in cutia originala si complet. Il vand deoarece am scimbat rulota si cea noua are pe plafon AC.
      Pret 2300 ron






    • Cristian Bednar
      de Cristian Bednar
      Buna ziua,
      Daca este un coleg care are sursa pt rulota Miko MK375 si are probleme cu ea, sau se pricepe sa scimbe sursa lui diferita cu probleme cu alta de tipul Miko MK375, o ofer cu draga inima. Mergea perfect in momentul demontarii, are multe circuite, poate incarca si bateria rulotei cu 2A parca. A fost data jos in urma unui upgrade. Tinand cont ca e grea, constructie old school, rodicare personala din Otopeni.
      Primul venit, primul servit.
      Seara buna dragi colegi rulotisti,
      Cristian Bednar



    • Catalin Visan
      de Catalin Visan
      Va salut prieteni. Am doua bilete de campare la Festivalul de muzica blues del la Brezoi din perioada 19-24 iulie 2022. Le-am cumparat in 2019 pentru concertul care trebuia sa se tina in 2020. Cum acesta nu s-a mai tinut din motive de pandemie, biletele sunt valabile pentru festivalul din acest an. eu am sunat la un nr de telefon de pe site-ul lor ( https://www.facebook.com/OpenAirBluesFestivalBrezoi ) si mi-au cofirmat acest lucru. Nu stiu daca biletele sunt valabile pentru toata perioada festivalului pentru ca ar fi fost pentru prima oara cand mergeam. Nici anul acesta nu ajung deoarece sotia are concediu in august. Rog doritorul sa afle mai multe detalii pentru a nu avea surprize.

    • Florin Andrei
      de Florin Andrei
      De vânzare:
      TV led Orion full hd slim diag 56 cm 12V
      Cartela focus sat reîncarcabila
      Receiver Amiko micro hd se 12v
      Antena camping 38cm
      Lnb black ultra single hgln 4omm
      Sat finder Amiko.
      Cablu 15m.
      Se vand doar la set. 
      Preț 950 lei
       
       
       









  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.