Sorin S

Camping Hacienda 1 in 2Mai - video

15 postări în acest subiect de discuţie despre Camping Hacienda 1 in 2Mai - video

Camping Hacienda 1 in 2Mai - video

Sorin S

Salutare, dupa cum probabil stiti eu sant in concediu undeva la 2 Mai la camping Hacienda 1 , Hacienda 2 este in spate la campingul de pe plaja , camping Malul Marii. Am facut o scurta filmare cu ceea ce este in camping cu bune si rele.

Pentru preturi trebuie discutat direct cu gazdele deoarece au preturi diferentiate in functie de perioada..

Pentru ca nu am un net foarte bun filmarea se incarca foarte greu si nu sant sigur o voi pune azi filmarea..

 

Vizionare placuta...

 

 

  • Upvote 8

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Alin Opran

Distractie placuta sa ai @Sorin S si mult :default_sun33:

Poate ar fi mai bine sa pui niste poze acum iar filmuletul pentru cand te intorci. Da si tu mai multe amanunte "tehnice" :default_big_grin:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

Merci pentru filmare Sorine si concediu placut in continuare! :bravo:

Cam gol campingul pe vremea asta...

Pretul e negociabil si in functie de perioada, dar tu cat ai platit pentru echipajul tau?

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Sorin S

Nu pot pune poze, ca forumul nu stie sa transforme pozele la dimensiunea optima , filmarea a fost mai simpla.

Amanunte 

 

Curent 230v constant

Apa calda si rece permanent

Receptie satelit focus sat , 90 semnal 58 calitate.

Vreme buna , cu toate ca s-a anuntat ploaie , am vreme de plina vara.

Berea la rece , vinul in lada 

150 m pana la plaja 

In centru statiunii nu este mai nimic , majoritatea sau inchise dar exista pe plaja restaurant ok , 25 ron pizza , 8 ron haineken, 6 ron suc.

Toalete si dusuri trasnet , lingi pe jos de curate ce sunt.

NU credeti ca fac reclama , nu am nimic de castigat dar sunt placut surprins de ceea ce este aici..

 

 

  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Dragos M
în urmă cu 2 ore, Sorin S a scris:

Nu pot pune poze, ca forumul nu stie sa transforme pozele la dimensiunea optima , filmarea a fost mai simpla.

 

 

Cum adica nu stie sa transforme ?, ce poze ai vrut sa pui si nu ai putut ?

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Sorin S

Daca pun poze 13 mb sau 10mb nu primeste , zice ca este prea mare si nu o pot pune pe site trebuie sa fie maxim 850 cu 460 parca ...

 

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Dragos M

O sa vad ce se poate face pentru a nu mai exista limite..., momentan si eu sunt in concediu, dar cand ajung acasa ma ocup...

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Sorin S

Dragos , trebuie facut asa ceva ca daca vrem sa punem poze trebuie transformate .

Pe alte site-uri se transforma automat cand pui poze ..

 

Daca poti face ceva este maxim..

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Petre S

Concediu placut si vreme buna sa aveti in continuare!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cristian A

Salut, daca ai un laptop cu Windows  10 poti direct, dai dublu clic pe poza apoi pe Editare, Ajustati si iti apare jos Claritate, de unde reglezi cum vrei tu (eu de la 5 sau 6 Mb le fac la 0.6 sau 0, 8, sau mai mici).

Mi-a placut filmul. La obiect.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel D

Mulțumim @Sorin S, concediu placut!!!:OK:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cristian A

Salut, ma tenteaza si pe mine acest camping, cred ca o sa ajung prin zona in 3 iulie. Ma intereseaza doua lucruri:  umbra si zgomotul.   Nu sunt un fan al statului in soare si din cate am vazut in filmare sunt multi copaci (cred ca e printre putinele campinguri la mare cu atatia).  Exista sanse, daca e mai aglomerat, sa nu mai gasesti loc decat in soare?   Campingul fiind aproape de Mangalia, se aude zgomot deranjant de la santierele navale?  Mersi.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Radu Ghita

@Sorin S multumim frumos pentru efortul constant pe care il depui pentru corecta si completa noastra informare! :salutare!::bravo:

Respect,

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Sorin S
On 22.06.2017 at 16:48, Cristian A a scris:

Salut, ma tenteaza si pe mine acest camping, cred ca o sa ajung prin zona in 3 iulie. Ma intereseaza doua lucruri:  umbra si zgomotul.   Nu sunt un fan al statului in soare si din cate am vazut in filmare sunt multi copaci (cred ca e printre putinele campinguri la mare cu atatia).  Exista sanse, daca e mai aglomerat, sa nu mai gasesti loc decat in soare?   Campingul fiind aproape de Mangalia, se aude zgomot deranjant de la santierele navale?  Mersi.

Salut , scuze de intarziere  dimineata ai putina galagie dar nu este deranjant , mai ai putina galagie seara cand se termina programul in santier.

Sanse sa nu gasesti locuri este aproape nul , multi se duc in Hacienda 2 ca vor mai pe plaja . Soare vei avea putin in camping dar nu te panica ..

 

 

Concediu placut si distractie placuta..

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Dragos M
On 6/20/2017 at 13:36, Sorin S a scris:

Daca pun poze 13 mb sau 10mb nu primeste , zice ca este prea mare si nu o pot pune pe site trebuie sa fie maxim 850 cu 460 parca ...

 

 

 

@Sorin S acum poti pune poze oricat de mari si oricat de multe, nu mai exista limite !

asteptam poze.

:multumesc!:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.