Viorel C.

Impresii si imagini Intalnire 2017

110 postări în acest subiect de discuţie despre Impresii si imagini Intalnire 2017

Impresii si imagini Intalnire 2017

Robert Patrick
On 05.05.2017 at 8:49, Stefan2009 a scris:

Nu m-a prins monstrul ala din spate....:default_109:

IMG-20170504-WA0002.jpg

Salut, Stefan.Eu cred ca a fost incantat monstrul sa priveasca din spate...broscuta superba.

• Upvote 2

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Robert Patrick
On 5/3/2017 at 14:39, Emil Vinteler a scris:

@Cristina D., daca ti-ai cerut scuze pentru distractia de la miezul noptii, noi ce facem cu broscutele? In numele lor cine-si cere scuze? Ca noi nu am auzit tambalaul de la cheful din foisor.:default_big_grin:.

Salut, Emil!

Am fost si eu deranjat de cativa pesti in dupa-amiaza cand ati plecat voi. In plus, in dimineata urmatoare broscutele m-au trezit devreme si am mai facut o mini partida de pescuit. Deja imi e tare dor de , , deranjul'' de la Fantanita Craiesei. De cand am ajuns acasa, am revenit la adevaratul deranj...

• Upvote 6

Link către postare
Radu Ghita

M-am bucurat de o scurta perioada de acalmie si am incercat sa organizez folderele cu fotografii si filme. Mai pun si aici cateva spre placuta aducere aminte :default_emoticons-animated-3:

Mai intai @Stefan2009 cu cele trei frumuseti din dotare !

WP_20170428_15_14_22_Rich_LI.jpg

WP_20170428_15_03_54_Rich_LI.jpg

WP_20170428_15_04_20_Rich_LI.jpg

Baieti de baieti

WP_20170428_17_52_21_Rich_LI.jpg

Si fete de fete!

WP_20170428_17_53_29_Rich_LI.jpg

Micul (:amuzat:) dejun, sambata dimineata !

WP_20170429_10_33_34_Rich_LI.jpg

Intre prieteni

WP_20170429_18_29_51_Rich_LI.jpg

• Upvote 11

Link către postare
Daniel D

Foarte frumos, mulțumim @Radu Ghita!

• Upvote 1

Link către postare
Stefan Adam

@Radu Ghita Cum au unii ochiul format pentru frumos ! :default_big_grin: Multumim pentru poze.

• Upvote 2

Link către postare
Daniel P

Cu scuzele de rigoare pentru intarziere, mi-as exprima si eu cateva puncte de vedere...desi s-a cam spus ce era de spus si n-ar mai fi multe de adaugat...:)

Dupa parerea mea a fost o intalnire reusita, avand in vedere faptul ca din aproximativ 30 echipaje, au fost doar 3-4 care au fost nemultumiti fie de organizare, fie de atmosfera, conditii de campare, muzica prea tare, sau din alte motive... desi au fost atentionati de la inceput sa nu campeze in zona foisorului unde urma sa socializam, sa ascultam o muzica, sa dansam si sa ne distram pana mai tarziu in noapte...Eu daca asi fi avut copii mici, sau preferam linistea ca sa ma odihnesc, m-as fi orientat catre alt loc sa campez...Dar, probabil ca au preferat sa fie in centrul atentiei, sau iarba tunsa recent, a fost alegerea lor...Noi am stat in iarba de 30 cm, in balta formata in urma ploii de sambata spre duminica si nu ne-am mai plans...:default_big_grin:

Dar, eu imi cer scuze acelor colegi nemultumiti,  pentru toate aceste motive care i-au determinat sa nu se simta la fel de bine ca noi! :noroc:,

Ideea e ca oricat de bine ar fi fost organizata o astfel de intalnire, tot ar fi existat discutii...pentru ca suntem oameni si oamenii sunt diferiti ca structura, educatie, gandire, etc...

In fine, data viitoare poate ne organizam altfel, ne implicam mai multi si cu siguranta vor scadea si nr. nemultumitilor...:)

As vrea sa multumesc tuturor celor prezenti pentru participare si in mod deosebit colegilor @Marian C, @Ursu Florin si @Cristina D. care s-au dedicat si si-au rupt o parte din din timpul lor liber pentru organizare si fara de care aceasta intalnire n-ar fi fost posibila! :multumesc!:

Atasez si eu un slide foto de pe telefonul personal,  cu scuzele de rigoare pentru calitatea scazuta a pozelor facute in miscare...:) Dar daca urmariti cu atentie expresia fetelor noastre, e suficient sa va dati seama ca a fost distractie si voie buna in toata regula...:OK:

Va doresc numai bine tuturor, drumuri bune si vacante placute! :noroc:

• Upvote 10

Link către postare
Emil Vinteler

Bine spus, @Daniel P. Asa este. Multumim colegilor care si-au rupt din timp si au contribuit la organizare. Anul viitor, poate  ne vom cunoaste mai bine si vom avea mai multe activitati comune. Noi asa speram. Vom incerca sa ne cunoastem mai bine  colegii din zona ( si nu numai) ca sa nu mai fim stingheri la anul. 

Maine avem o mica intalnire la Rimetea( Alba) la care vor participa cativa colegi din zona si sunt bineveniti toti cei care doresc sa vina!:OK:. Sticla de vin primita la tombola o vom bea in cinstea tuturor. 

Deci, sa ne intalnim cu bine, colegi rulotisti! Sezonul abia incepe!:cu-rulota:+:feliare:+:default_sun33:+:salutari:

• Upvote 6

Link către postare
Cristina D.

Buna tuturor,

Noua ne-a placut atat de mult incat am dori sa avem

cel putin 2 intalniri nationale pe an ?. 

Ce ziceti ???

Repetam experienta la toamna??? ?

IMG_0280.JPG

IMG_0296.JPG

IMG_0298.JPG

IMG_0304.JPG

• Upvote 5

Link către postare
Daniel P

N-ar fi o idee rea...:)

• Upvote 1

Link către postare
Cristina D.

Buna seara,

Am reusit in sfarsit sa fac si eu o mica selectie la pozele de la ultima noastra petrecere

Parca a fost ieri :))

O seara buna

_DSC2354.JPG

_DSC2374.JPG

_DSC2383.JPG

_DSC2400.JPG

_DSC2408.JPG

_DSC2408.JPG

_DSC2459.JPG

_DSC2518.JPG

_DSC2492.JPG

_DSC2477.JPG

• Upvote 3

Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

• Conţinut similar

• Draghiciu Dumitru
      de Draghiciu Dumitru
      Pentru a scapa de canicula care se anunta va invit la Gura Dobrogei in weekendul 7-8-9.07.2017.
      Am incercat sa conving sotia si Finii sa mergem undeva la malul Dunarii dar nu s-au lasat convinsi din cauza tantarilor.
      Voi aduce lemne pentru foc.
      Eu voi fi prezent la locatie de Vineri 07.007.2017 ora 15.00.
    • Daniel P
      de Daniel P
      Saptamana viitoare vreau sa petrecem cele cateva zile libere care coincid cu Ziua copilului si sarbatoarea Rusaliilor la Letca Noua...
      O singura problema ar fi, aceea ca inca nu stiu 100% daca voi fi liber de la serviciu,  mai devreme de miercuri 31.05...
      Stiu ca foarte multi si-au facut deja planuri si pregatiri in legatura cu locul unde sa-si petreaca aceasta minivacanta, dar poate mai sunt colegi nehotarati sau se decid in ultimul timp, iar aceasta varianta ar putea fi pentru ei, una de luat in calcul...asa ca, va asteptam cu placere alaturi de noi  
      Sper sa se alinieze astrele favorabil si miercuri sa primesc o veste buna in legatura cu serviciul, sa ne intalnim si sa petrecem frumos cateva zile la aer curat...
      Numai bine tuturor! 
    • Alinluca
      de Alinluca
      Vremea se pare ca tine cu noi
      Marti temperaturi de 30 de grade
      Pe unde intentionati sa iesiti,  
      poate ne organizam si uite asa ne asociem intr-o mare comunitate cum este si aici pe forum
      Noi intentionam sa iesim pe Valea Cerbului insa daca apare altceva atragator nu zicem nu
      Asteptam propuneri 

• Andrei Urucu
      de Andrei Urucu
      In perioada 1-5 Iunie se striga catalogul in Oltenia si nu numai !! Intalnirea este semi off-camping, deoarece este posibil sa se perceapa o taxa de 5 ron pentru campat ( folosirea toaletelor din park).
      Locatia este chiar langa Aprilla Park, singurul Aqua park din zona. 
      Gps 45.10153, 23.13243
      Obligatoriu pentru participanti sunt chilotii cu neopren pentru o balaceala pe cinste ! 

• Viorel C.
      de Viorel C.
      Dragi colegi ai acestei comunitati de rulotisti, trebuie sa initiez acest topic pentru intalnirea noastra din acest an 2017, fiindca dupa cum se stie, iar daca nu se stie se afla , acest forum implineste in luna martie 4 ani de la infiintare.
      Probabil s-a descoperit postarea referitoare la intalnirea de anul trecut de catre toti membrii comunitatii, iar daca nu, invitatia este sa o citeasca.

Astfel, legat de acest aspect, consider ca este bine sa propunem incepand de pe acum, locul si perioada in care sa aiba loc intalnirea de anul acesta.
      Am sa initiez un sondaj in acest topic cu locatiile propuse de fiecare, vom vota, si-ntr-un final, asa cum am procedat de fiecare data la un sondaj, cele mai multe voturi a unei locatii anume, vor fi cele care vor decide.
      Exista bineinteles si varianta cu locatia de anul trecut, dar nu eu decid, ci noi toti.

Dupa fixarea locului si a perioadei in care va avea loc intalnirea, vom lua contact cu reprezentantii locatiei respective pentru cat mai multe detalii si rezervari, dupa care am sa creez un tabel cu membri participanti.
      Va astept cu idei si cu propuneri pentru o cat mai buna si "unica" intalnire a membrilor acestei comunitati.

Cand scriu "membri ai acestei comunitati", doresc sa se cunoasca faptul ca nu doresc participarea altor membri din alte comunitati de rulotisti. Nici macar ca invitati!
      Suntem o familie in care respectul primeaza,  unitatea acestui forum ne tine mai mereu uniti, dar avem intotdeauna usa deschisa catre cei care cunosc ce inseamna respectul si doresc sa faca parte din aceasta familie a noastra.

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.