• Conţinut similar

    • Croiala
      de Croiala
      Salut. Sunt din Bucuresti si as vrea sa ies 2- 3 zile cu rulota off camping pe langa bucuresti . O locatie ceva , o balta de pescuit unde sa accepte rulote . Astept sugestii. Multumesc.
    • Daniel P
      de Daniel P

      Anul acesta m-am hotărât și voi petrece sărbătorile de Paște și 1 Mai tot la Letca Nouă. 
      Față de acum un an,  am mai făcut câteva amenajări și îmbunătățiri în locație,  mai am puțin de lucru, dar până atunci sigur vor fi gata de folosință.
      Așadar cine dorește să fie alături de noi, să pregătim ceva la ceaun sau gratar, să bem un pahar de vin sau altceva , va fi binevenit și bineprimit. 
      Singura rugăminte e să-și anunțe prezența aici, unde voi răspunde și la eventuale intrebări...fără telefoane, mesaje private, sms-uri, etc...
      Cum a fost anul trecut...
       
    • Draghiciu Dumitru
      de Draghiciu Dumitru
      Buna seara rulotisti dobrogeni
       
      La intalnirea de la Paste am hotarat ca 1Mai sa-l petrecem tot la Gura Dobrogei. Sa speram cu nu vom mai avea ploi sa ne ingreuneze distractia.
       
      Poate ar fi mai bine sa evitam ultima locatie pe perioada primaveri din cauza ploilor si sa incercam alt loc tot acolo
       
      Astept doritori.
       
       
    • Daniel P
      de Daniel P
      Datorita unor probleme legate de serviciu, anul asta am decis sa petrecem sarbatorile de Paste la Letca Noua...
      Cred ca vom ajunge la locatie vineri pe la pranz si vom ramane cel mai probabil pana luni dupa-amiaza...
      Sambata noaptea putem merge pentru lumina si slujba invierii la biserica din Letca Noua...
      Asa ca daca mai sunt colegi inca nehotarati unde sa petreaca sarbatorile pascale, va asteptam cu placere alaturi de noi...
      Sarbatori Fericite tuturor! 
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.