Croiala

Iesire de 1 mai

5 postări în acest subiect de discuţie despre Iesire de 1 mai

Iesire de 1 mai

Croiala

Salut. Sunt din Bucuresti si as vrea sa ies 2- 3 zile cu rulota off camping pe langa bucuresti . O locatie ceva , o balta de pescuit unde sa accepte rulote . Astept sugestii. Multumesc.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Mihai-Arad
La 6.4.2019 la 7:46, Croiala a scris:

Salut. Sunt din Bucuresti si as vrea sa ies 2- 3 zile cu rulota off camping pe langa bucuresti . O locatie ceva , o balta de pescuit unde sa accepte rulote . Astept sugestii. Multumesc.

 

.... Cu pescuitul , mai greu , un pic. :default_109:... Cu buna stiinta (dar cu rea vointa!) au distrus fauna acelor lacuri pe care le stiai pe langa Bucuresti.

Vezi aici ! :default_109:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mihai PATRULETE

Salut.

Se face iesire la Iepuresti de pe 28 apr 2019, asa ca daca vreti va asteptam .

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marius Negru

Din 25 aprilie pana la 1 mai este lume la Iepuresti. Cred ca sunt vreo 10 rulote plus invitati. 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Conţinut similar

    • Daniel P
      de Daniel P

      Anul acesta m-am hotărât și voi petrece sărbătorile de Paște și 1 Mai tot la Letca Nouă. 
      Față de acum un an,  am mai făcut câteva amenajări și îmbunătățiri în locație,  mai am puțin de lucru, dar până atunci sigur vor fi gata de folosință.
      Așadar cine dorește să fie alături de noi, să pregătim ceva la ceaun sau gratar, să bem un pahar de vin sau altceva , va fi binevenit și bineprimit. 
      Singura rugăminte e să-și anunțe prezența aici, unde voi răspunde și la eventuale intrebări...fără telefoane, mesaje private, sms-uri, etc...
      Cum a fost anul trecut...
       
    • Draghiciu Dumitru
      de Draghiciu Dumitru
      Buna seara rulotisti dobrogeni
       
      La intalnirea de la Paste am hotarat ca 1Mai sa-l petrecem tot la Gura Dobrogei. Sa speram cu nu vom mai avea ploi sa ne ingreuneze distractia.
       
      Poate ar fi mai bine sa evitam ultima locatie pe perioada primaveri din cauza ploilor si sa incercam alt loc tot acolo
       
      Astept doritori.
       
       
    • Marius Negru
      de Marius Negru
      Am initiat acest topic pentru a vedea ce locatii sunt preferate pentru iesirea de 1 Mai. Vrem sa iesim de 1 mai si nu ne putem hotari. Bine ar fi daca ne putem mobiliza sa ne intalnim in locatiile propuse. Eu personal nu am fost, dar am vazut poze si mi-a placut mult, la Cheia. Orice propuneri sunt binevenite, iar daca sunt insotite de cateva poze este minunat. 
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.