Vizitator

Service rulote si auto, in Bucuresti

84 postări în acest subiect de discuţie despre Service rulote si auto, in Bucuresti

Service rulote si auto, in Bucuresti

Mircea

@Adrian V., doresc sa ma alatur si eu colegilor care te-au felicitat pentru initiativa,  tenacitatea de care ai dat dovada si in sfarsit rezultatul obtinut, adica deschiderea acestui service pentru rulote, de care avem toti nevoie, mai devreme sau mai tarziu. Iti doresc mult succes in activitate si sper sa ma primesti si pe mine cu casuta mea de vis, atunci cand voi avea nevoie.superokhi 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Alex Stancu

Salut Adrian,

 

Am vazut in acest topic deschis de tine ca ai o colobarorare cu un service din Drumul Sabareni, Blue Car Service, pentru reparatii rulote.

 

Asa cum vezi si din topicul deschis de mine, mi-am luat prima rulota, un  Dethleffs din 2001 care are 'mici' probleme tehnice. Cea mai mare este ca are butonul de la frigider rupt, cel de schimbare din 12v in 220V, probleme este ca nici nu stiu daca merge :((

 

Ma poti ajuta cu un telefon sa vb detalii?

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Acest utilizator Adrian nu mai este membru al acestei comunitati.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ovidiu Udrescu

Salutare tuturor! Subscriu si eu cu un , , Doamne-ajuta , , legat de service.Chiar daca e in Bucuresti distantele nu mai conteaza.superok

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Gabi Barbu

Hai ca asta e tare de tot ! Toata lumea aplauda, fericita, multumita ca s-a deschis un service dedicat si brusc ni se taie macaroana.

 Service-ul mai functioneaza, fac treaba buna , au fost colegi de forum la ei?

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Gabriel Schuster

@Gabi Barbu

De mai mult timp Adrian nu mai este membru pe acest forum. Din cate stiu, nu mai lucreaza la  acel service. Incearca sa afli daca service-ul functioneaza in continuare, daca aflu ceva te voi anunta.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Gabi Barbu

Uitandu-ma pe pagina lor de facebook, pare ca este functional, dar oare a fost cineva la ei. Fac treaba buna? Eu tocmai am achiziționat prima mea rulota si as vrea sa-i fac o revizie. Vreo recomandare, daca la ei nu se mai poate?

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mihaela72mihai

Si eu doresc o recomandare pt Bucuresti sau imprejurimi.

Multumesc!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
FlorinRFG
La 29.03.2015 la 20:00, Vizitator a scris:

Da , se poate.

Va trimit pe privat un numar si un telefon de contact .

:-)

Buna ziua!

Am o rulota Adria Altea si am tot cautat o sina de aluminiu pentru ea, dar ce am gasit pe piata este un profil mai ingust decat cel original. Atasez poza. Va rog frumos sa-mi spuneti daca ma puteti ajuta cu achizitia si completarea profilului si de asemena, as vrea sa fac o revizie la sistemul de franare, la cupla antibalans si la mover.

Va mai rog sa-mi dati si mie numarul de contact sau ma puteti contacta la adresa de e-mail acmradu@gmail.com.

Multumesc!

Profil sigilare rulota.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.