Draghiciu Dumitru

1 Decembrie 2016

69 postări în acest subiect de discuţie despre 1 Decembrie 2016

1 Decembrie 2016

Cornel Mihailescu

Ma gandesc ca este o....farsa totusi...:ascratch:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Ciurea Sorin

Dragi colegi există LAST MINIT !Se poate lua o decizie și in ultima clipă, din experiență lucrurile nepregătite ies cel mai bine !

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

Te gândești degeaba Cornele...

biggrin

Asa cum am mai spus, fiecare face ce vrea si înțelege ideea de forum si de comunitate in felul sau...

In ceea ce ma privește, eu voi posta de fiecare data inainte de fiecare iesire, pentru ca d-aia suntem aici, in aceasta comunitate...

In fine, hai sa ne oprim aici cu comentariile si sa păstrăm topicul pentru ce a fost creat! 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Stefan P

Nu pe "sustache" @Daniel P

Am avut invitatie si nu am refuzat-o!

Tinand cont si de faptul ca nu sa organizat nimic sigur legat de colegii de pe forum. Nu a pronuntat nimeni nici o locatie...si nu sa mai inscris nimeni. Si la fel ca tine nu sunt sigur ca voi merge decat cu cateva zile inainte. Dar macar am un loc sigur unde sa trag in caz ca voi merge.  Si legat de aceasta iesire am fost contactat personal....!

@Ciurea Sorin, imi cer scuze, am zis si mi-am dorit din suflet sa ajung pe acele meleaguri si mai ales sa ne cunoastem personal, dar e prea departe acum pentru iesirea asta si trebuie sa ajung in perioada asta si pe acasa legat cu ceva probleme de sanatate ale parintilor. Dar stai linistit ca nu scapi asa usor de mine. Nici nu stii ca te pomenesti cu mine la poarta!

Si sa nu uit, am mai postat legat de o iesire si nu sa inscris nimeni. Banuiesc ca nu le face placere in prezenta mea  de asta nici nu am deschis o invitatie desi imi doream.

Dar nici nu m-am gandit mult si am primit invitatia care a fost bine venita si am rezolvat problema pentru 1 decembrie.

Imi cer scuze daca am deranjat pe unii colegi.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Draghiciu Dumitru

Buna seara

Se pare ca 1 Decembrie o sa fie fara o intalnire intre membri clubului.

O sa vad ce fac daca gasesc pe cineva sa ma alatur  lor.

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cornel Mihailescu

@Daniel P,  hi
Eu fiind departe de voi...majoritatea ....ma gandesc si eu.:ascratch:
La ce...nici eu nu mai stiu,   ....Uffff

Modificat de Cornel C Mihailescu

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cornel Mihailescu

tamp

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Stefan P

Nu te mai gandi si iti fa inima rea!

Urca in limuzina si hai la munteee....!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cornel Mihailescu

Nu mai am ....limuzina...sant pe coupe acum...hahahahah:laughing:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Stefan P

Hai sa inchidem subiectul sa nu mai cream  discutii tulburatoare, poate pana la urma se va efectua vreo intalnire de 1 decembrie si m-as bucura! superok

 

Timp este inca suficient pentru planuri si impliniri!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Petre S
în urmă cu 9 ore, Cornel C Mihailescu a scris:

Salutare hi
Fumatul interzis, dar unde???tamp

Daca se citea cu atentie continutul topicului este mentionat ca fumatul este interzis in salonul mic.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cornel Mihailescu
în urmă cu 16 ore, petre s a scris:

Cazarea cu rulotele costa 40 lei pe zi de echipaj. Avem inclus curentul, lemne puse la dispozitie pentru incalzirea spatiului de socializare care este non stop pus la dispozitia noastra fara restrictii de folosinta , ne putem gospodari singuri cu mancarea in restul zilelor , se poate juca jocuri de societate, mini discoteca , ca o singura conditie, fumatul este interzis . si toalete si dusuri incalzite pentru toata perioada de sedere care au fost renovate complet in acest an.

Salutare @petre s hiStai domne nu sari asa . Din acest context unde se vorbeste despre incalzire, lemne, dusuri, toalete,  etc este introdus si   , , fumatul interzis " am inteles ca nu se fumeaza. Si ma intrebam ( stiind deja toata lumea ca este fumatul interzis in spatii publice inchise  )   ca poate este interzis in tot complexul . Asta e tot. nu faci referire expres catre salonul mic.
Daca gresesc imi cer scuze, insa asta am inteles eu.:ascratch:

Modificat de Cornel C Mihailescu

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cristian H
On 11/10/2016 at 10:16 PM, Stefan P said:

Seara buna!

Eu mi-am programat deja iesirea pentru 1 decembrie.

Voi merge cu rulota de pe 29.11 pana pe  04.12.

Suntem 14 echipaje  si lista este inchisa.

'neata @Stefan P!

14 echipaje??!!!... unde va duceti?

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cristian H

Salutare colegi!

 

Daca o sa fiu liber pe 2.12, cam asa mi-as planifica minivacanta, eu si gasca mea (familia :laughing:):

Ziua 1 (30.11) deplasare, Targu Jiu - Caciulata (locatia de baza), campare pe unde prind :laughing:, am vazut ceva despre Camping Camelot, langa terasa Camelot, poate acolo... apoi relax/acomodare.

Ziua a 2-a (1.12) deplasare Caciulata - Alba Iulia (sarbatorim Ziua Nationala), retur tranzit prin Sibiu, Piata Mare, relax/plimbare.

Ziua a 3-a (2.12) deplasare Caciulata - Transalpina Ski Vidra, pt. copii, o portie de ski & zapada (daca e zapada, ... daca nu balaceala)

Ziua a 4-a (3.12) pe pozitie, balaceala toata ziua la Cozia AquaPark, ... sa ne revenim dupa portia de frig.

Ziua a 5-a (4.12) deplasare catre casa, Caciulata - Targu Jiu (dupa-amiaza)

 

Daca e cineva interesat sa se "plieze" pe programul meu sau partial, poate sa ma contacteze aici.

 

O zi buna!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cristian H
5 minutes ago, Stefan P said:

Salut @Cristian H

Voi merge undeva pe langa Curtea de Arges!

Ok, ... distractie placuta!.... vezi programul meu mai sus, daca "te ratacesti" poate vi la o baitza pe 3.12 :laughing:

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Sorin S

Salutare , Dani eu cred ca sint bine primit la tine la curte .

 

Vad cum fac programul sa petrec zilele astea la tine ..

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

Vorbim Sorine, deocamdata nu stiu decat programul sotiei ( libera pe 02, 03, 04 decembrie ).../.;

La mine voi afla atunci, la inceputul saptamanii respective ( 28.11-04.12 )...tamp

Daca voi fi liber si eu, o sa ies cu rulota la munte, ...daca voi lucra intr-una din zile, nu mai plec si voi propune o intalnire la Letca Noua, , , nay

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cristian Popa

Noi, (daca se aliniaza planetele), vom pleca in Ungaria la "Jonathermál Zrt", un camping la Kiskunmajsa, la vreo 185-190Km de Timisoara

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ciurea Sorin
On 15.11.2016 at 17:38, Cristian Popa a scris:

"Jonathermál Zrt",

Sunt ape termale Cristian , că anul trecut am fost la Gyula și am luat o mare țeapă, ungurii au inchis strandul că era aglomerat !

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cristian Popa

Noi am fost anul acesta de cateva ori cu rulota Kiskunmajsa, la Jonathermál Zrt, si ne-a placut foarte mult. Este bazin cu apa termala atat in exterior cat si in interior, ba mai mult in interior sunt bazine cu apa termala la diferite temperaturi, este sauna, este bazin cu "bulbuci". Suntem aproape siguri ca de 1 decembrie tot acolo vom merge. Cred ca ne vom aduna mai multi prieteni, sper sa fim gasca mare, vreo 7-8 echipaje.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

Readuc in atentie acest topic...cine mai pleaca de 1 Decembrie si pe unde? :cu-rulota:

Ar fi bine sa posteze, ca poate se mai inspira vreun coleg nehotarat sau se decide pe ultima suta de metri si se alatura si el .../.;

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Draghiciu Dumitru

Daniel

Eu am discutat cu Cornel si eu cred ca plec la Ciofringeni unde am fost invitat de niste prieteni din Ploiesti. Nu stiu daca mai sant locuri libere. Este cam ascunsa locatia se pare ca intalnirea este numai intre anumite cunostinte.Din auzite vor fi numai 14 rulote cu 50 lei pe zi.

 

Daca mai sant si alte posibilitati ma mai gandesc unde ma duc.

 

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

Bine nea Mitica...

Daca ma incurca serviciul, alta varianta ar fi la mine, asa cum am vorbit mai demult...Deocamdata nu stiu cum lucrez, dar Oli e libera vineri, sambata si duminica.../.;

Eu nu am decat doua variante, in functie de cum voi lucra: off-camping la munte sau la Letca Noua...nay

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.