Adrian Dediu

Proiect- Amenajare Camping in Bucovina

69 posts in this topic

Multumim @Eugen David pentru frumoasele cuvinte! A fost o onoare sa va cunoastem si speram sa ne revedem cat de curand cu sau fara rulota :)

Ture frumoase!

3

Buna ziua,

Rugaminte mare: va rog puneti poze cu camping-ul :) Mai ales ca ati finalizat curatenia de primavara. Urmeaza diverse concedii, Pastele, 1 Mai, 1 iunie, etc.

Dar nu am vazut decat pozele de la inceputul proiectului (cu drenajul), o poza cu o priveliste si vreo doua cu prize de curent. Imi este greu sa-mi fac o idee de cum arata camping-ul acum si mi-as dori sa-l "vad" in cateva poze, sa pot arata familionului sa ne putem decide cand venim.

Multumesc in avans!

1

Salut @Adrian Dediu

Spune-mi te rog care ar fi costurile pentru o zi pentru trei adulti,masina,rulota si curent electric?

0

Oameni minunați, locuri superbe, valoroase obiective istorice și nu numai de vizitat în zonă, în apropiere.

Adriane, TREBUIE să ajungem la voi, cât de curând :) 

Mult succes în toate!

IMG_20160821_122807.jpgbilder hochladen kostenlos

IMG_20160821_124219.jpgbilder hochladen kostenlos

IMG_20160821_124222.jpgbilder hochladen kostenlos

IMG_20160821_130521.jpgbilder hochladen kostenlos

IMG_20160821_130911.jpgbilder hochladen kostenlos

IMG_20160821_132539.jpgbilder hochladen kostenlos

IMG_20160821_132614.jpgbilder hochladen kostenlos

IMG_20160821_133326.jpgbilder hochladen kostenlos

4

Buna seara, stimati colegi!

Ne bucuram ca postarea noastra a starnit interes si dorim sa va raspundem pe rand la intrebari.

@Alex I. Si noi ne-am uitat peste pozele de anul trecut (cele cu lucrarile) si am observat cu bucurie cat de mult s-a schimbat livada noastra in bine intr-un singur an. Am mai facut o postare separata anul trecut cam pe vremea asta, pe care o gasiti mai jos si care cuprinde o prezentare mai detaliata, mai multe poze cu campingul si numerele noastre de contact. In plus, suntem prezenti aici si mai avem si o pagina de Facebook unde mai postam uneori. 

Acum anexam si cateva poze recente din camping.

@Levi N Inca de anul trecut am decis asa: 10 lei/rulota, 10 lei/adult - ca donatie recomandata pentru sustinerea acestui proiect. Copii pana la 14 ani - gratis, reduceri la orice sedere de peste o saptamana. Curentul electric e separat, 5 lei/zi.

@Florin Smolnicki Ne-am bucurat sa revedem pozele de la vizita voastra de anul trecut :) Multumim pentru aprecieri si ca ne-ai fost alaturi de la prima noastra postare aici. Te asteptam oricand cu drag la noi!

Ture frumoase tuturor!

C-7.jpg

C-5.jpg

C-4.jpg

C-6.jpg

5

Mult succes in continuarea planului dumneavostra .:OK:
Va multumim ca ne tineti la curent cu activitatile facute :multumesc!:
Si de ce nu !!!   Poate facem o intalnire intre noi :rulotisti:  pe domeniul Dvs.
Stima si respect.:salutare!:

2

Multumesc @Adrian Dediu

Un numar de telefon se poate?

0

Perfect! Multumim si spor la treaba in continuare!

1

Pentru orice detalii suplimentare putem fi contactati oricand la urmatoarele numere : 0745 037 585 – Adi sau 0740 220 215 – Ella.

1

Venim! 

Suntem pe drum :)

Sa ne vedem cu bine!

2

@Cornel C Mihailescu Mulțumim mult pentru urări ! Noi suntem deschiși la idei și propuneri. 

@Silviu Pascu Drum bun! Vă așteptăm!

Paște fericit tuturor rulotiștilor!

1

20170416_161135.jpg

5

Hristos a inviat!

Paste fericit!

#dornaecocamping

20170416_161159.jpg

20170416_161210.jpg

20170416_161616.jpg

20170416_161658.jpg

7

Paste/vacanta placuta si multumim de poze!

2

Multumim!

1

Hristos a inviat!

@Silviu Pascu Ne bucuram foarte tare ca ne-am cunoscut, sper ca ati ajuns cu bine. La noi a inceput sa ninga linistit!

2

Salut @Adrian Dediu!

Am ajuns cu bine. Drumul a fost excelent la intoarcere. Din Vatra Dornei pana in  Bucuresti - 7 ore :)

Ne pare nespus de rau ca ne-am intrerupt vacanta. Vremea nu a tinut cu noi dar ne-am odihnit si ne-am incarcat bateriile.

Zona-i de vis, aer tare de munte, liniste, produse eco, camping curat, oameni deosebiti.Vacanta ideala!

Sper sa ne revedem cu bine in vara sa stam de povesti in jurul focului.

Spor in toate Adi & Ella!

#dornaecocamping

20170418_121553.jpg

20170418_121605.jpg

20170418_121611.jpg

20170418_121625.jpg

20170418_121645.jpg

20170418_121650.jpg

20170418_191818.jpg

4

Mulțumim mult @Silviu Pascu ca ați ales să poposiți la noi de Paște și ne bucurăm să auzim că v-a plăcut. Ne-a părut rău că a trebuit să plecați așa repede, dar probabil că v-ar fi prins iarna asta subită la noi. Chiar ați mers bine în doar 7 ore cu rulota până la București!

Vă așteptăm cu drag să reveniți la vară, când vremea va fi mai prietenoasă, sau oricând doriți.

A fost o plăcere să vă cunoaștem.

S-auzim numai de bine!

2

Si cand te gandesti ca acum doua zile am stat in tricou aici....

IMG-20170420-WA0001.jpg

IMG-20170420-WA0000.jpg

2

• Linkuri sponsorizate

• Similar Content

• Eusebiu C.
      By Eusebiu C.
      Salutare tuturor !
      Dupa aproape 2 luni de astepare a venit si momentul mult asteptat  PRIMA IESIRE, asa ca am raspuns prezent, la invitatia colegului  @Cristian Popa , caruia vreau sa-i multumesc atat pentru invitatie cat si pentru tot sprijinul si sfaturile acordate in timpul iesirii.
      Asadar  vineri seara cu niste emotii greu de explicat am plecat in colana 3 echipaje din Timisoara spre  Ungaria, cu iesire pe la vama de la Cenad, desi cunosc acest drum  "ca in palma "(din 2001 fac drumul acesta frecvent la socrii in Sannicolaul Mare) a fost cel mai incordat traseu din cei  23 de ani de cand conduc.
      Asa ca dupa 160km, parcusi in aproximativ 3 ore, care pentru mine au parut o vesnicie, am ajuns cu bine (doar ce ceva dureri de spate de la cat de incordat si concentrat am condus) in Camping Jonathermal.
      Campingul l-am descoperit cu adevarat abia a doua zi, cand inca de la prima ora am facut  un tur de recunoastere, impresiile  au fost mult peste asteptari, curatenia, confortul si conditiile oferite de camping fiind de nota 10+.
      Seara in camping s-a organizat un Bal Mascat cu dans , tombola, si voie buna, singura nemultumire fiind doar timpul scurt alocat acesti iesiri,in concluzie am avut un weekend  superb  impreuna cu niste oameni minunati si sper sa se repete cat mai curand !
      Multumesc  colegilor pentru felul cum ne-au primit in grupul lor si speram sa ne mai invite si alta data.
      Dar cred ca in loc sa va explic, mai bine pun cateva imagini...

• Guest dorunegru
      By Guest dorunegru
      Asa cum exista campinguri decente sau excelente, campinguri care ne ofera placerea de a campa si placerea de a reveni oricand, mai ales in momente sau perioade speciale , campinguri ce au inclusiv posibilitatea de a caza la casute  prieteni sau cunostinte care ne insotesc ce nu detin rulote iar conditiile meteo nu permit cazarea la cort , campinguri care cu mare placere le promovam si le recomandam, este corect fata de toti colegii dornici de ruloteala sa indicam si campingurile care trebuiesc evitate , campinguri care nu se incadreaza in limita decentei legat de preturi,dotari ,curatenie .....
    • mihai2010mihai
      By mihai2010mihai
      Pt la vara , a fost cineva cu rulota la Gyula in camping, poate sa ne dea ceva impresii, am vazut pe internet numai impresii bune despre aceasta statiune  sn
    • Achim
      By Achim
      Am gasit o lista a campingurilor bulgaresti. Partea buna este ca majoritatea au coordonatele GPS.
      Poate stiti ceva despre ele pentru a ma incuraja sa trec pe acolo...
        Lista campinguri Bulgaria     
    • Catalin
      By Catalin
      La sfarsitul lunii voi pleca vreo 9 zile in Grecia si as vrea sa obtin cateva informatii legate de locurile de campare de acolo.
      Daca a mai fost cineva si imi poate recomanda diferite locatii 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.