Razvan Marinescu

Rulotisti din Constanta

61 postări în acest subiect de discuţie despre Rulotisti din Constanta

Rulotisti din Constanta

Razvan Marinescu

Salutare Comunitate!

Incerc sa adaug acest topic in ideea de a gasi rulotistii din Constanta si de ce nu, in ideea de a ne cunoaste intre noi  !

Colac peste pupaza, vorba romanului, vin si cu o intrebare : este cineva din Constanta care a luat de curand acesta extindere de categorie pentru B?

La scolile de soferi din Judetul Constanta,  nimeni nu are idee de asa ceva ..doar de cat E (respectiv B+E ) .

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Viorel C.

Sper sa "apara" colegii din Constanta si sa va cunoasteti, dar sper sa si respecti sectiunile din forum si sa nu amestecam subiectele.

:-)

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Draghiciu Dumitru

Buna seara

 

Eu sant din Constanta si sant bucuros sa cunosc cati mai rulotisti din Judetul Constanta ca sa organizam iesiri impreuna.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Razvan Marinescu

Bun venit ! Tinem legatura , momentan nu sunt in tara . Ne auzim cind revin.. Din ce am vazut pe forum, suntem 5-6 rulotisti de prin Constanta. :)

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Gogonea Razvan

Daca va strangeti mai multi..... ma fac constantean hi

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Razvan Marinescu

Esti bine venit tizule  superok

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
StefanCornel Gabor

Salut! si eu sunt din Constanta si sper sa ne intalnim, sa ne cunoastem. La cat mai multe iesiri!superok

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Razvan Marinescu

Bun venit. Da, sper sa ne intilnim Constantenii si sa ne cunoastem..hi

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mina Ionel

Buna ziua ! Ma alatur si eu celor din Constanta.  Nu prea am initiativa, (cred ca e de vina zodia ).

 

Si eu sper sa ne intalnim si sa ne cunoastem... tel 0723958829 hi

Modificat de Radu B.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Razvan Marinescu

Hai ca incet incet..prindem curaj :) hi

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel Dumitrache

Medgidia este si ea prezentă.....Care sunteti pasionati si de pescuit.....

 

 

Salutări

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Razvan Marinescu

Ne organizam noi si la un pescuit, colegu ?  superok

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cristian G

Salutare , tot din Constanta si eu cu sotia si un prichindel. Astept sa ies prima data cu rulota anul asta ca sunt incepator. Deci inca unul la socoteala si pescar pe deasupra.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Razvan Marinescu

Salut Cristian si bine ai venit !

Stai linistit si eu tot la inceput sunt, asa ca nu esti singur..pana la urma de asta suntem colegi pe forum invatam unii de la altii sau din propriile experiente  fie  ele mai placute sau mai putin placute :) 

Asa cum unul din colegi a spus invatam iesind in natura noi si casuta noastra pe roti.

Posteaza si tu un nr. de tel ceva sa putem sa luam legatura cu tine.hi

:bun-venit:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Gica

Salut,

Multumesc lui Razvan pentru initiativa;

Subscriu si hai sa ne cunoastem !

Tel .0745582610

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Razvan Marinescu

Bun Venit..

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Robert_moga

Salut,

Sunt Robert din Constanta, relocat in Cumpana :laughing:.  Sper sa ne cunoastem si sa iesim impreuna. Eu sunt mai greu de gasit pe telefon dar mailul inca mai merge.

Numai bine si sa auzim de bine.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Rafael Miron

Salut ! Din Constanta sunt si eu. Rulotist de 3 ani, am facut upgrade la rulota (s-a marit familia) si am cateva iesiri pana acum.

Deja prima iesire este programata in weekendul viitor.

Ne.putem auzi la tel: 0722191539

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Razvan Marinescu

Bun venit...

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marian_vasile

Salutare. Sunt Marian, tot din Constanta,  deja am recunoscut niste nume consacrate, Robert si Rafael. Apreciez initiativa lui Răzvan, cu care m-am intalnit deja,  sper sa aiba sorti de izbândă. Am încercat și eu asa ceva, dar degeaba. Am renunțat după ce am luat legătura de câte doua ori cu fiecare membru din Constanța de pe forum ( la vremea respectiva), dar nu am primit în schimb decât promisiuni ca vor reveni cu telefon înapoi, lucru care nu s-a mai intamplat. Deoarece nu vreau sa am parte din nou de promisiuni, cine doreste ma poate contacta la numerele din semnătura. 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Dudu
On 01.02.2016 at 16:26, Razvan78 a scris:

Salutare Comunitate!

Incerc sa adaug acest topic in ideea de a gasi rulotistii din Constanta si de ce nu, in ideea de a ne cunoaste intre noi  !

Colac peste pupaza, vorba romanului, vin si cu o intrebare : este cineva din Constanta care a luat de curand acesta extindere de categorie pentru B?

La scolile de soferi din Judetul Constanta,  nimeni nu are idee de asa ceva ..doar de cat E (respectiv B+E ) .

Salut, si eu sunt din Constanta, relocat in Cumpana, dupa cum spunea anterior robert_moga.E am am cat B+E de vreo doi ani.Acum cu aceasta categorie poti  depasi 4, 5 tone.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Gabriel.Gabriela

Salutare lume buna! Nu are rost sa las numarul de telefon  pentru ca, nu ma puteti contacta. O sa urmaresc forumul si in cazul in care sunt acasa si o sa fiu la curent despre ce discutati. Rulotisti , suntem mult mai multi in Cta, dar probabil nu au intrat pe forum.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Razvan Marinescu

Bun venit superok

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Razvan Marinescu
8 hours ago, marian_vasile said:

Salutare. Sunt Marian, tot din Constanta,  deja am recunoscut niste nume consacrate, Robert si Rafael. Apreciez initiativa lui Răzvan, cu care m-am intalnit deja,  sper sa aiba sorti de izbândă. Am încercat și eu asa ceva, dar degeaba. Am renunțat după ce am luat legătura de câte doua ori cu fiecare membru din Constanța de pe forum ( la vremea respectiva), dar nu am primit în schimb decât promisiuni ca vor reveni cu telefon înapoi, lucru care nu s-a mai intamplat. Deoarece nu vreau sa am parte din nou de promisiuni, cine doreste ma poate contacta la numerele din semnătura. 

NU am creeat acest topic in ideea de a stresa pe cineva .

     Cine vrea sa participe e bine venit  cine nu asta este , ai respectam dorinta . Totul  a inceput  de la ideea de a vedea citi suntem din Constanta , sa putem sa ne organizam- sa ne cunoastem la eventuale iesiri pe plan local . Bine-inteles  sa putem schimba idei legate de  up-grade rulote si de a  impartasi din experienta fiecaruia colegilor aflati la inceput de drum, chestiune benefica pina la urma tuturor .

     Asta repet DOAR daca se doreste .                 Daca nu asta e..                  Nimeni nu este fortat sa fie de acord..             hi 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marian_vasile

Corect Răzvan! Pentru a nu îi stresa am renunțat la idee. Îți dai seama cand cineva nu vrea sa te cunoască. Nu avea rost sa mai deranjez oamenii la infinit. 

De aceea am scris si mă repet, cine dorește sa ne cunoaștem o poate face la unul din numerele 0740140929 sau 0724080929. Eu nu mai vreau să fiu din nou dezamăgit. Odată luată legătura eu o întrețin, Răzvan poate confirma.

Mulțumesc!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.