• Conţinut similar

    • Antony
      de Antony
      Buna ziua.
      De la un timp am opservat ca rolele de la mover patinau  pe cauciucurile rulotei.
      Am demontat tot sistemul si iata ce am gasit
      Stie cineva cum pot fi reconditionate sau schimbat aceste role de atac 
      Moverul este un model Mover . Rech Gmbh  model 527-0521 din anul 2003
      Am tot cutata pe net , dar nu am gasit nimic
      Multumesc pentru ajutor si scuze daca am gresit cu ceva in descriere.

    • Liliana Burghelea
      de Liliana Burghelea
      Buna ziua tuturor.
      Am un Hobby 400 care are baie cu WC si chiuveta rabatabila,  fara dus si in care as vrea sa fac dus. Cum nu pot aplica momentan metoda lui @Burduja George as avea nevoie de un sfat in privinta planului pe care il am. As vrea momentan, sa izolez toate imbinarile cu silicon sanitar special pt baie si in dreptul usii sa pun o perdea de dus cu velcro sau cu niste magneti prezentati de un alt coleg pe forum. A doua modificare pe care vreau sa o fac este sa schimb bateria cu o baterie de la Exis care are si para de dus si sa o montez pe chiuveta mea rabatabila ( ideea unui alt coleg pe de forum )
      bateria de dus este asta : 
      https://exis.ro/accesoriu_rulota/Baterie_chiuveta_dus, _apa_calda_si_rece-2331.html
      iar mai jos poze cu baia
       
      Multumesc
      zi buna,
       


    • Ionut C.
      de Ionut C.
      Fereastra cu dimensiunile: 72 cm inaltime x 65 cm latime . Laturile sunt usor rotunjite, rama balamalei incastrata in fereastra.
      Geam exterior transparent, interior alb mat (pentru baie). fara feronerie, fara sina de pe rulota, doar ce se vede in fotografii.
      Aspect impecabil, fara zgarieturi.
      Asigur montaj in Bucuresti.
       
      Click pentru fotografii:
       
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7
       
      Pret 500 LEI
    • Constantin Stanciu
      de Constantin Stanciu
      Bună seara tuturor!
      Am geamul frontal al rulotei cu dimensiunile 135 x 63 spart.  Am căutat in foarte multe surse dar se apropie iarna, vin precipitatii si mă tem că solutia mea provizorie nu va face față mult timp.
      Poate cineva sa-mi spuna daca cineva poate sa-l faca la cald dupa cel spart?  Parca am citit despre asta cîndva dar atunci nu eram interesat.



    • Razvan Marinescu
      de Razvan Marinescu
      Cine ma poate ajuta si pe mine cu informatii ptr acest Mover . Rech Gmbh  model 527-0521 din anul 2005
       
      Imi trebuie rolele de atac , cele cara actioneaza pe anvelopa

       
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.