Claudiu Fabian Milea

Podea rulota sparta de cauciuc

27 postări în acest subiect de discuţie despre Podea rulota sparta de cauciuc

Podea rulota sparta de cauciuc

Ovidiu-Betty
8 minute în urmă, NRLaurentiu a scris:

 ...ceea ce pui sa fie mai mare sau cel putin egal cu ceea ce este trecut in talon. Valabil pentru orice vehicul.

Corect punctat❗️:OK:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Eusebiu Cretu

 

Multumesc pentru raspunsuri :salutare!:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Conţinut similar

    • Doru A.
      de Doru A.
      Vand 4 buc. anvelope, Continental EcoContact 6, vara, 225/60/R17 H 99 SUV.
      Anvelopele au venit echipate pe masina KIA Sportage, cumparata iunie 2020 si au rulaj de max.3000 km.
      DOT Martie 2020.
      Anvelopele au fost schimbate cu Allseason, din lipsa spatiului de depozitare.
      Livrare personala numai la domiciliul meu in Bucuresti sect.6.
      Pret negociabil: 1800 ron.


    • Ringhilescu Ciprian
      de Ringhilescu Ciprian
      Bun gasit prieteni,
      Acum trei zile a cazut cerul pe mine. Am mers la rulota, cu gandul doar de a scoate frigiderul si a-l da peste cap de vreo cateva ori, intrucat refuza sa mai raceasca si sa inghete, corespunzator. Surpriza am vazut-o chiar de la intrare. O infiltratie de toata frumusetea chiar in fata usii, care s-a extins pana sub frigider. Este drept ca in ultimele zile la Iasi a plouat foarte mult si pe toata durata acestor zile, rulota a ramas usor inclinata pe partea dreapta, pe cric, pentru ca trebuia sa ii schimb cauciucul. Pe unde ar fi putut intra apa, prin zona de aerisire a usii este posibil? Atasez poze. Va multumesc pentru ajutor!




    • Florin Males
      de Florin Males
      Buna ziua,  
      A sosit primavara si am început lucrările de reparații la rulota achiziționată in noiembrie anul trecut. Deocamdată am început prin eliminarea mochetei. Podeaua se prezintă bine, am doar o zona în fata intrării și una in fața cabinei de dus care vor necesita injectarea cu rășină epoxidica. La momentul achiziționării am descoperit o scurgere la utilizarea cabinei de duș. Cadița avea o fisură. Se pare că am avut noroc, podeaua nu a fost afectată. Deocamdată atât, atasez niste poze și vă țin la curent cu noutățile. Dacă știe cineva o sursă buna pentru cadiță noua, mulțumesc. 





    • Gabi Barbu
      de Gabi Barbu
      Buna seara,
      Rulota a venit cu anvelopele din poza, care se prezinta ok vizual. 
      Va rog sa-mi spuneti daca ultimele 4 cifre indicate de sageata rosie inseamna data fabricatiei, adica saptamana 7, an 2006 ?
      Nu am mai vazut acest gen de marcaj si sunt cam in ceata.
      Multumesc.

    • Eugen Busu
      de Eugen Busu
      Buna seara,
       
      Unde gasesc anvelope 185R14C 104/102 noi la un pret accesibil?
       
      Multumesc
      Eugen
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.