Doru A.

Vand anvelope Continental EcoContact 6 Vara 225/60/R17 H 99

3 postări în acest subiect de discuţie despre Vand anvelope Continental EcoContact 6 Vara 225/60/R17 H 99

Vand anvelope Continental EcoContact 6 Vara 225/60/R17 H 99

Doru A.

Vand 4 buc. anvelope, Continental EcoContact 6, vara, 225/60/R17 H 99 SUV.
Anvelopele au venit echipate pe masina KIA Sportage, cumparata iunie 2020 si au rulaj de max.3000 km.
DOT Martie 2020.
Anvelopele au fost schimbate cu Allseason, din lipsa spatiului de depozitare.
Livrare personala numai la domiciliul meu in Bucuresti sect.6.

Pret negociabil: 1800 ron.20210410_162748.thumb.jpg.30a058b69c1959cc64178bf9926f9973.jpg20210410_162807.thumb.jpg.c45c9e1085a582107d5ad58ad45669b1.jpg20210410_162705.thumb.jpg.bfc50c52a7e3bf2f05613c80614dc375.jpg20210410_162835.thumb.jpg.7fd33152aa15ec508aa37210bb907c30.jpg20210410_162937.thumb.jpg.2167e057b52e5d44189d76af54fd2c48.jpg

20210410_162729.jpg

20210410_162922.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Doru A.

1700, negociabil!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Doru A.

Vandut. Se poate inchide, multumesc.

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Conţinut similar

    • Claudiu Fabian Milea
      de Claudiu Fabian Milea
      Am facut o prostie, nu am schimbat anvelopele la timp, am cumparat rulota in mai si avea anvelopele originale din 2011, aratau foarte bine si m-am gandit sa le mai tin un sezon... Proasta decizie.
      La ultima iesire am patit-o, pe autostraza, la 100km/h, carcasa anvelopei de pe stanga s-a dezintegrat, am simtit o mica vibratie si un zgomot, in oglinda am vazut bucati de cauciuc ramas in urma... Am tras pe dreapta si am crezut ca am facut explozie. Am fost surprins sa vad ca inca mai era aer in anvelopa... Am vazut ca in 1km am o benzinarie si cu 20km/h m-am tarat pe banda de urgenta... Acolo am intrat in rulota si surpriza surpriza, miros de cauciuc si plin de resturi de polistiren... sub bancheta am gasit o gaura si prin ea vedeam asfaltul... am gasit si doua bucati de cauciuc... Asadar, am gaurit rulota in spatele rotii din stanga, gaura are cam 15/20cm si inca doua zone unde se vede izolatia din exterior... Norocul meu ca nu a fost ceva mai grav si periculos in trafic si ca nu a fost afectata instalatia electrica...
      Intrebarea mea este, cum o rezolv? Stiti pe cineva care pricepe la astfel de lucrari? Multumesc pentru sfaturi si idei.




    • Alexandru Marin
      de Alexandru Marin
      Vand  4 cauciucuri de iarna 195/70 R14 C, cumparate in Ianuarie, folosite 1000 km, clima mobila cu freon Delonghi , folosită  4 ieșiri , alim. 220, se poate monta in dulapul de haine, preț 100 + 100 € , accept schimb accesorii autorulote-camping .
    • Gabi Barbu
      de Gabi Barbu
      Buna seara,
      Rulota a venit cu anvelopele din poza, care se prezinta ok vizual. 
      Va rog sa-mi spuneti daca ultimele 4 cifre indicate de sageata rosie inseamna data fabricatiei, adica saptamana 7, an 2006 ?
      Nu am mai vazut acest gen de marcaj si sunt cam in ceata.
      Multumesc.

    • Eugen Busu
      de Eugen Busu
      Buna seara,
       
      Unde gasesc anvelope 185R14C 104/102 noi la un pret accesibil?
       
      Multumesc
      Eugen
    • Mihai D
      de Mihai D
      va salut colegi rulotisti,
       
      Pentru ca am intrat in posesia unui utilaj nou nout, un Land Rover, a venit timpul sa ma despart de Hyundai.
       
      Ca scurt istoric, masina a fost cumparata in leasing din tara si a avut garantie extinsa 5 ani. A fost masina directorului de la Comtrorom (de aici si numarul CTM), cumparata in leasing pe firma, ulterior vanduta dupa ce a fost... .presupun.....amortizata.
      Acum are 170.900 Km cu carnetul de service tinut la zi, cu toate interventiile importante (revizii, distributie, schimburi  discuri/placute, schimb ambreiaj etc).
       
      Am schimbat din 2012 pana acum discuri si placute, uleiuri in deferentiale/cutie transfer/cutie viteze,  un kit de ambreiaj (la sfarsitul lui 2015), distributie,  un burduf de planetara, toti tachetii hidraulici (bateau doi si la recomadarea mecanicului i-am schimbat pe toti in vara lui 2016), toate bujiile incandescente (a murit una si le-am schimbat pe toate preventiv), o bascula pe dreapta fata (a ramas fara bucsi si a costat mai ieftin manopera ptr inlocuit bascula cu totul). In rest, motorina buna si mers cu simt de raspundere.
       
      Ca dotari, are multe optionale in plus fata de modelul de baza (echipare Glorious si protectie caroserie anticoroziva High Grade ):
      - clima automata
      - piele bej integral- scaune/usi/volan/schimbator
      - protectie inox pentru praguri, la urcare, in dreptul fiecarei usi
      - airbag-uri frontale si laterale
      - ABS
      - TCS - sistem de control al tractiunii
      - computer de bord
      - geamuri electrice
      - oglinzi electrice incalzite
      - oglinda retrovizoare electromatica - senzor antiorbire
      - radio-cd original, 6 difuzoare
      - geamuri fata cu tenta si protectie UV, geamuri spate fumurii din fabrica
      - inchidere centralizata si alarma din fabrica (2 chei/telecomenzi)
      - contact iluminat pentru introducerea cheii pe timp de noapte
      - volan reglabil 
      - scaun sofer reglabil full, pe inaltime/lombar
      - tavita depozitare sub scaunul pasagerului din dreapta
      - torpedou iluminat, portbagaj iluminat in 2 trepte
      - bancheta spate rabatabila fractionat (60/40)
      - cotiera fata (cu doua spatii de depozitare) si cotiera spate din piele
      - scrumiera si brigheta in fata + suport pentru doua pahare, scrumiera si suport pentru doua pahare pentru pasagerii din spate, integrate in cutiera/consola dintre scaunele fata
      - buzunare din plasa pentru pasagerii din spate, pe spatele scaunelor din fata
      - buzunare mari in fiecare usa, cu loc pentru sticla de 1L
      - oglinda de curtuazie, iluminata, in fiecare parasolar
      - lampi cu lupa pentru citit pentru fiecare pasager din fata, si suport de ochelari
      - manere de deschidere interioare cromate 
      - trei prize de bricheta (doua in fata si una in portbagaj)
      - cutie depozitare cu capac, sub mocheta de la portbagaj
      - plasa bagaje portbagaj
      - imobilizator electric
      - faruri cu reglaj electric
      - faruri de ceata
      - bare transversale pentru portbagaj
      - incalzire electrica auxiliara (ATENTIE nu stationara Webasto sau similar; inainte de intrarea in calorifer are un sistem cu 3 bujii incandescente ce incalzeste apa de la motor, asa a venit din fabrica).
      - carlig remorcare cu instalatia electrica aferenta
       
      Dotarile de mai sus se regasesc si in fisa tehnica de la producator.
       
       
      Pret 4000 eur. Contact la numarul 0723304331 sau mihai.dumitru@kone.com
       
      Toate cele bune,
      Mihai
       
      PS: este masina prezentata si in topicul acesta in 2015 
       
       









  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.