Florin Smolnicki

De Revelion, la ski - Vatra Dornei

1 postare în acest subiect de discuţie despre De Revelion, la ski - Vatra Dornei

De Revelion, la ski - Vatra Dornei

Florin Smolnicki

Pentru că mi-am dorit foarte mult să ies cu rulota și iarna și pentru că am o nouă rulotă cu care pot face acest lucru, m-am hotărât și planificat cu mult timp înainte să ies cu rulota la ski, în stațiunea Vatra Dornei.

A fost o idee foarte bună, totul a funcționat perfect! Nu am avut nicio problemă.

 

Iată aici prezentarea. Sper să vă placă. Pentru idei/ lămuriri/ sugestii/ întrebări etc vă stau la dispoziție.

 

 

 

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Conţinut similar

    • Metoni Cristian
      de Metoni Cristian
      Salutare,
       
      Intentionam o vacanta la Mayrhofen , camping in apropierea ghetarului Tux ( Hintertux  ), pentru ski ( sezon ratat in sezonul din iarna asta ca nu au vrut ei ...) de vara;
      De asemenea  alternam si cu ture de biciclete pe unele din multele trasee amenajate acolo;
      Perioada aproximativa 17 -27 iulie , cu mici abateri;
      Traseu/opriri intermediare urmeaza sa fie stabilit;
       
      Asteptam doritori sa ni se alature, caz in care vom stabili calendarul impreuna ;
       

       
       
    • Adi Aloman
      de Adi Aloman
      Este putin folosit si arata foarte bine. Cortul provine de pe o rulota Chateau Cantara 495C. Nu are pete, rupturi sau alte defecte. Materialul e solid si rezistent la vant.
      Vine insotit de bete, husa bete, ancore, husa ancore, perdele detașabile. Marele avantaj este ca are fusta si poate sa fie folosit si iarna. 
      Lungimea snurului care intra pe sina este de aprox. 8.4 metri. 
       
      Pret 250 euro, cu precizarea la apelare ca sunteti de pe forum. 










    • Adam Adrian
      de Adam Adrian
      Salutare!
      Pleacă cineva de Paste cu rulota in Bucovina?
      Sau daca cineva a fost și poate sa-mi dea informații despre campinguri din acea zona m-ar ajuta foarte mult. Multumesc!
    • Florin Smolnicki
      de Florin Smolnicki
      Voi face aici, încet cu încet, prezentarea tuturor ieșirilor mele de anul trecut.
       
      Un an foarte frumos, cu multe ieșiri.
       
       
    • Cristian Baetu
      de Cristian Baetu
      Acum, cu ocazia acestor zile libere de Sf Maria , nu iese nimeni prin zona Moldovei ? Camping sau Off ?
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.