Vana Petre

Ajutor vizionare rulota Caracal - Offtopic

1 postare în acest subiect de discuţie despre Ajutor vizionare rulota Caracal - Offtopic

Ajutor vizionare rulota Caracal - Offtopic

Vana Petre
La 25.01.2020 la 10:25, Vana Petre a scris:

..."pusca si cureaua lata"...

...ce "macho" ma credeam odata si ce frustat am ajuns acum...

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Conţinut similar

    • Adi Aloman
      de Adi Aloman
      Salutare,
       
      Am gasit o rulota care corespunde cerintelor noastre, doar ca este in Caracal si eu sunt in Bucuresti. Este cienva din Caracal care sa ma poata ajuta cu o vizita la rulota? Daca da, va rog sa-mi dati un semn aici sau la 0721.316.729.
      Nu vreau sa bat drumul pana acolo si sa constat ca are probleme grave, am mai facut asta si m-am cam saturat - toti zic ca sunt perfecte si cand ajungi gasesti mobila mucegaita...
       
       
      Multumesc anticipat!
    • Adina Malan
      de Adina Malan
      Buna ziua!
      Suntem interesati de o rulota din Caracal. Fotografiile sunt cu copacii inverziti, deci o are de ceva vreme. A vazut-o cineva, din intamplare? Avem vreun coleg in Caracal?
      Am vorbit cu proprietarul si am fi vrut sa mergem sa o vedem, dar nu am incredere totala in ochiul nostru neformat. Mai jos sunt datele rulotei, se gaseste pe OLX. Nu dau link-ul ca sa nu fac publicitate.
      Rulota Kip Kompakt special
      Rulota turistica import Olanda, Kip Kompact special, o rulota foarte usoara, avind posibilitatea de a o tracta cu orice fel de autoturism datorita formatului aerodinamic si kompact al constructorului(acoperisul se mai ridica inca40cm)fabricatie 1999 fiind dotata cu un frigider Electrolux functional 12v-220v-gaz, chiuveta inox cu aragaz 3 okiuri, 5 geamuri duble(toate se deschid)prevazute cu plase insecte si perdele atermice, cortul rulotei, Omnistore, suport 2 biciclete, jante magneziu, roata rezerva, scara, cablu electric, 2 buteli, bazin apa+pompa apa, .
      Multumesc,
      Adina Malan

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.