Valeriu-Dan

Buna ziua tuturor!

9 postări în acest subiect de discuţie despre Buna ziua tuturor!

Buna ziua tuturor!

Valeriu-Dan

Sunt din Cluj-Napoca si caut o rulota pentru 2 persoane. 

Am cautat pe net si intradevar am vazut rulote frumoase in Pecica dar discutand la telefon cu vanzarorul mi-am pierdut increderea de a cumpara de acolo. 

Ma bucur ca exista acest forum si ca sunt membru, pentru ca pot afla tot ce ma intereseaza despre rulote, locatii de unde sa cumpar si multe sfaturi.

Distribuie această postare


Link către postare

Adam Adrian

Salut!

Distribuie această postare


Link către postare
Daniel P

Bun venit alături de noi @Valeriu-Dan și succes! :salutare!: :default_bun_venit:

Distribuie această postare


Link către postare
Mihai Cezar

Referitor la Pecica pot spune ca multi au acolo rulote de vanzare. Am fost acolo acum 2 săptămîni și sunt pe alese atâta doar că trebuie să știi cum să cauți și la ce sa fii atent .Unele nu au seria pe sasiu, altele sunt cu defecte la podea sau mobilier, majoritatea din ele contrar anunțurilor nu au cort sau restul dotărilor prezentate în anunț. Deci mergi cu încredere și ai grija ce alegi. De asemenea nu cumpăra rulota dacă este adusa din UK dacă nu iti face vânzătorul o declarație notarială și nu îți scoate nr.rosii pentru ca riști să circuli cu un vehicul neinmatriculat daca vii cu ea cu nr.de Anglia .

Distribuie această postare


Link către postare
Andrei Grigoras

Salut , ai incercat in zona ta , la Cluj e un tip Cristi care aduce rulote , tot in zona mai Mario , aduc rulote de câțiva ani și cred ca pot oferi si garantie .Despre Pecica am auzit doar lucruri rele , in zona sunt romi care vin din Anglia cu rulotele supraincarcate cu orice gasesc pe acolo , ele fiind deja subrezite, Un tip din Cluj mi-a povestit că ajuns acolo a venit vânzătorul la rulota cu un x6 si a inceput sa faca gălăgie si sa gesticuleze "da ce are bre rulota mea să n-o iei " si au mai venit câțiva , pana la urma a luat o englezoaică si acasa cand a vrut să o mute a vazut ca de abia e prinsă cutia de sediu. A reparat-o si acum cred ca e încă la revanzare pe olx .Cred ca nu e singurul !! Mai bine iei de la cineva recomandat sau macar du-te cu cineva care se pricepe la rulote sa o vezi .Spor.

Trimis de pe al meu SM-A320FL folosind Tapatalk

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Fejer Antal

:default_bun_venit: Salutare @Valeriu-Dan si bun venit in aceasta comunitate:salutare!::noroc:

Distribuie această postare


Link către postare
Valeriu-Dan
în urmă cu 14 ore, Valeriu-Dan a scris:

Sunt din Cluj-Napoca si caut o rulota pentru 2 persoane. 

Am cautat pe net si intradevar am vazut rulote frumoase in Pecica dar discutand la telefon cu vanzarorul mi-am pierdut increderea de a cumpara de acolo. 

Ma bucur ca exista acest forum si ca sunt membru, pentru ca pot afla tot ce ma intereseaza despre rulote, locatii de unde sa cumpar si multe sfaturi.

Va rog sa ma ajutati sa gasesc o rulota pentru 2 persoane, inmatriculata , pana la max 4000 euro. Multumesc

Distribuie această postare


Link către postare
Valeriu-Dan
în urmă cu 5 ore, Mihai Cezar a scris:

Referitor la Pecica pot spune ca multi au acolo rulote de vanzare. Am fost acolo acum 2 săptămîni și sunt pe alese atâta doar că trebuie să știi cum să cauți și la ce sa fii atent .Unele nu au seria pe sasiu, altele sunt cu defecte la podea sau mobilier, majoritatea din ele contrar anunțurilor nu au cort sau restul dotărilor prezentate în anunț. Deci mergi cu încredere și ai grija ce alegi. De asemenea nu cumpăra rulota dacă este adusa din UK dacă nu iti face vânzătorul o declarație notarială și nu îți scoate nr.rosii pentru ca riști să circuli cu un vehicul neinmatriculat daca vii cu ea cu nr.de Anglia .

Multumesc pentru sfaturi

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.