Ionut C.

Cumpar rulota lovita sau deteriorata

8 postări în acest subiect de discuţie despre Cumpar rulota lovita sau deteriorata

Cumpar rulota lovita sau deteriorata

Ionut C.

Pentru un proiect personal, caut o rulota lovita, accidentata, deteriorata, partial sau total distrusa. Nu conteaza anul de fabricatie, modelul, doar sa fie inmatriculata, cu actele in regula, prefer cu ITP valabil.

Ar trebui sa aiba macar cateva ferestre si usa, mobilier si utilitati nu sunt strict necesare.

Astept oferte aici sau MP.

Multumesc

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator george constantin

Vand rulota marca Adria la pret de 1200 euro cu toate actele inregula dotari pat de 2 persoane un pat de 1 persoana frigider aragaz ghiuveta sifoner in buna fungtionare pret negociabil tel 0723071511

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Sorin S

Salut am un prieten care vinde o rulota Hobby de 5.50 m dotata bine vrea undeva la 1500 discutabil.

Pentru mai multe detalii suna-ma....

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ionut C.

Vă mulțumesc pentru oferte, dar nu au legătură cu cererea mea.

Caut rulotă lovită sau deteriorată.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator Niky Radu

Cred ca ideal ar fi corect sa zici de un buget, daca 1200 euro ti se pare prea putin...sincer iti pot oferi exact ce-ti doresti o rulota din 1998 fara dotari si fara mobilier, o dezmembrez la 3300 euro, daca o vrei si lovita nu-i problema, pentru 300 euro o dau intr-un stalp, deci la 3000 euro merge la cerintele tale?

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ionut C.

Dă-o tu de stâlp și mai vorbim după...

Nu cred ca e relevant bugetul meu pentru acest proiect.  Fiecare marfa are preÈ›ul ei.

Din câte È™tiu,   la 3000 euro găseÈ™ti rulotă în minÈ›ile ei. Eu caut altceva.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator Niky Radu

@Ionut...clientul nostru stapanul nostru, aduceam o rulota in starea dorita daca nu sunt alte oferte...mai in gluma mai in serios e bine sa zici de un buget, pe un forum mai vin si alte idei...

@Marius a subliniat perfect, cu alte cuvinte zise pamfletul meu, care trebuie tratat ca atare!!! Olx-ul si tocmai sunt site-uri la care sper sa gasesti ceva sub 1000 de euro, dar iti zic ca slabe sanse, daca vizitezi rubrica de vanzari aici , se vand rulote care pot fi folosite de familie, nu am citit la nici una in anunt , a se preta la santier...sau iti zicem site-urile din Olanda si te duci personal sa le iei, 800-900 euro e numai drumul...succes

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ionut C.

Vă mulÈ›umesc, însă anunÈ›ul meu e clar: cumpăr rulotă lovită sau deteriorata. Dacă vroiam să iau una din altă È›ară,   specificam.

Din Benelux pot să-mi aduc singur, cu cheltuieli mai mici de 800 EURO, însă tot nu rentează pentru proiectul meu.

Pentru a clarifica puÈ›in lucrurile,   nu mă interesează ceva peste 300 EURO.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.