Tomescu Stefan

Vreau la Dunăre!

5 postări în acest subiect de discuţie despre Vreau la Dunăre!

Vreau la Dunăre!

Tomescu Stefan

Salutare!!!

 

Tot eu, tot începător. Sper ca nu am ratat si am dublat vreo postare. As vrea sa ma duc la Dunăre și mai ales pentru pescuit. Vreau o recomandare unde pot intra cu rulota cu precizarea că masina mea nu este 4×4, sunt pescar si stiu ce zic 😄😄😄, sincer nici la peste nu stiu dc vreau sa merg! 🤣🤣🤣. Vreau sa ajung undeva la Dunare: Dj, Ot, Tl, sa pot intra cu rulota aproape de apa fara mari probleme si sa nu am nevoie de 200g de plumb pt lansete, Daca stie cineva combinatia asta dau o lada de bere!!!. 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Vlad Mihai

Salut!

 

Daca afli ceva vreau sa stiu si eu, desi zona vizata de tine e un pic mai departe de unde as vrea sa merg eu. Se pare ori nu prea merge lumea la Dunare ori locurile bune sunt tinute la secret... 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marian Popa

Salut @Tomescu Stefan

In Dolj iti pot recomanda doua locatii off, la Cetate in apropierea portului cultural GPS - 44.08513, 23.03748 sau la Basarabi GPS - 44.00895, 23.00788

Locatiile le poti gasi si in aplicatia de mobil RoCamping,  pe harta de OffCamping

  • Like 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Tomescu Stefan
12 minute în urmă, Marian Popa a scris:

Salut @Tomescu Stefan

In Dolj iti pot recomanda doua locatii off, la Cetate in apropierea portului cultural GPS - 44.08513, 23.03748 sau la Basarabi GPS - 44.00895, 23.00788

Locatiile le poti gasi si in aplicatia de mobil RoCamping,  pe harta de OffCamping

Multumesc! 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Draghiciu Dumitru

Malul roșu la intrare in Rasova Constanta . Seimeni Constanta. Capidava Constanta. Murighiol Tulcea

 

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.