Vizitator sacke25

vreau sa cumpar o rulota rog sfaturi

8 postări în acest subiect de discuţie despre vreau sa cumpar o rulota rog sfaturi

vreau sa cumpar o rulota rog sfaturi

Vizitator sacke25

Visul tatalui meu si ulterior si al meu a fost/este sa avem o rulota.

Tata nu mai este si iata ca a venit momentul sa dispun de bani pentru a achizitiona o rulota.

Nu cunosc prea multe in domeniul acesta motiv pentru care va rog sa ma sfatuiti.

Am un buget de 3000-3500 euro si imi trebuie obligatori doua locuri de dormit, trei copii.

Va multumesc.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Viorel C.

In primul rand, Bun Venit! wcm

Daca nu ma insel, am discutat la telefon. Sau poate ma insel. tamp

Adevarul este ca primesc multe telefoane (nu pot retine toate persoanele cu care discut) si mereu dau sfaturi "ce si cum" despre cumpararea unei rulote.

Oricum, rugamintea este sa cauti in topicuri si vei descoperii multe sfaturi si sugestii referitoare la achizitionarea unei rulote.

Nu cred ca este necesar sa se mai posteze inca odata un subiect despre care s-a mai discutat.

Multumesc!

Mult succes!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator sacke25

Ok, o sa citesc, ce parere aveti despre rulotele TEC?

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Parere.... orice rulota are si bune si rele.

Modelul Tec ca si LMC, din cate cunosc, sunt construite in aceiasi fabrica de catre germani si ca orice lucru nemtesc, nu cred ca este de neglijat.

Avand in proprietate o rulota LMC, adrian05ro cred ca este cel mai in masura sa-si de-a cu parerea.

Eu ce pot scrie este ca la bugetul tau, vei gasi un astfel de model de rulota intre anii 95-99, bineinteles depinde si ce optiuni doresti sa aiba.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mihai Tanase

Pentru motorul de 1.9 de la Skoda recomand o rulota mai usoara, va dau un link cu o rulota pe care am vazut-o si este ok pentru masina dumneavoastra

Rulota abi marauder

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator sacke25

Nu vreau englezeasca, oricum multumesc.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mihai Tanase

Eu am dat un exemplu , nu neaparat una englezeasca , ceva de greutatea si dimensiunile acelea trebuie sa cautati, daca luati una care are greutate 950 sau 1000 kg proprie aveti probleme cu masina rulotele europene nu au apa calda de regula , dar ii cumparati boiler si il montati.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator sacke25

A fost achizitionata rulota marca Hobby an 1994, multumec pentru pareri.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.