Nelu_tm

Bine v-am gasit!

3 postări în acest subiect de discuţie despre Bine v-am gasit!

Bine v-am gasit!

Nelu_tm

Sunt nou pe acest forum si ma bucur ca am dat de voi.

Ma numesc Nelu Sandor si sunt din Timisoara, in momentul de fata locuiesc in Alexandria.

Am achizitionat un Tabbert acum 2 ani, destul de veche si cu ceva probleme in partea de jos a caroseriei dar ....baietilor mei le place mult cu rulota si cred ca merita.

Multe imbunatatiri nu am apucat sa-i fac, am luat cele necesare de la Exis si am dotat-o cu un panou solar de 100w.

Multumit de concediile petrecute la mare si munte cu , , baba'' mea si sper sa mai imbunatatesc cate ceva din ce vad ca exemplu la voi.

Am cautat una usoara deoarece am un vw Caravelle de 78 caluti si nu e prea puternic.

Toate cele bune!

5uq7a.jpg

Distribuie această postare


Link către postare

Viorel C.

Bun venit!  wcm

Sper ca vei "rasfoi" destul de bine forumul si vei posta despre impresiile facute prin deplasarile in concedii avute la munte si la mare.

Mult succes pe mai departe!

nay

P.S. baietii tai....viitori rulotisti!

Distribuie această postare


Link către postare
Nelu_tm

Din pacate sunt plecat in Constanta din 1-4 mai si nu pot participa cu voi. Caravell-ul meu are 57kw si 2.4D simplu dar...asta avem, cu asta defilam. Este o experienta sa rulezi 850km din Timisoara la mare dar acum sunt mai aproape de aici din Alexandria. Am fost plecat 2 ani la rand la Corbu si la munte Busteni si Praid. Recunosc ca nu sunt foarte umblat dar...mai este timp!

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.