MARIAN JIANU

Iesire Praid

12 postări în acest subiect de discuţie despre Iesire Praid

Iesire Praid

MARIAN JIANU

Salutare prieteni:salutare!:

Daca este cineva interesat de o iesire la o baie calda cu apa sarata si aerosoli la salina Praid va astept:bere::feliare: incepand de maine acolo.

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Marian Popa

Drum bun si vreme frumoasa sa ai Gabi ! :OK:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
MARIAN JIANU

Multumesc Popica

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Draghiciu Dumitru

Ce frumos domnule Jianu sa ne invitati si pe noi la Praid cu o seara inainte de a pleca. Un gest deosebit care nu va trece neobservat. Daca ne invitati la o zi după ce erati la Praid sau cu o zi inainte de plecare cum ne mai întâlneam. Deasemeni multumiri pentru locul exact de intalnire ca daca nu trebuia sa mergem cu geamul deschis si sa intrebam unde sta domnul Jianu.

 

Daca-mi aduc bine aminte la Craciun ne-ati invitat la Borsa după ce erati acolo la o pensiune a cărui nume era secret dar mai erau locuri libere dupa spusele dumneavoastra.

La intalnirea din Februarie pe Valea Cerbului am vrut sa vin numai pentru dumneavoastra sa va cunosc dar am avut ghinion pentru ca ati avut o problema si cu 2 zile inainte ati anuntat ca nu mai veniti asa ca am renuntat si eu pentru ca farmecul intalnirii pentru mine era sa va cunosc.

 

Mare om mare caracter cum spune  numele cred ca va trageti din neamul lui Iancu Jianu. Dar nu au intrat zilele in sac si sper sa va cunosc.

 

Comportamentul dumneavoastra si grija fata de noi dovedeste ca santeti perfect identificat cu regiunea de unde va trageti adica neamul Jianu sadea.

 

Eu unul voi dormi mai bine de fiecare data cand dumneavoastră ne informati unde santeti.

 

 

  • Downvote 4

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

Pentru limbaj neadecvat și atacuri repetate la persoană, colegul @Draghiciu Dumitru a fost sancționat cu o săptămână suspendare de la accesarea forumului.

Trebuie să ințeleagă toată lumea că nu tolerez astfel de atitudini atâta timp cât voi mai fi p-aici, indiferent că mi-e prieten sau nu...:multumesc!:

  • Like 7
  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Gabriel I

Si totusi, e vreun camping in apropiere? E strandul  deschis in perioada asta?

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
MARIAN JIANU

Salutare prieteni:salutare!:

@Gabriel I sunt 2 campinguri aici in Praid dar eu nu stau in ele deoarece sunt inchise si stau in parcare la Wellnes Center ca aici am venit ptr bazin apa sarata calda, sauna, jacuzzi, si altele.

Daca intri zilnic la ei adica 26ron /3ore stai toata ziua si noaptea la ei in parcare, daca esti pensionar 17ron/3ore. De preferat (cum fac eu) dimineata la 8.00 ma duc la salina pana la 12.00, iar dupa amiaza la 15.00ma duc la bazin.

20190312_074152.jpg

20190312_081026.jpg

20190312_081034.jpg

20190312_082058.jpg

20190312_082717.jpg

20190403_112546.jpg

20190403_112645.jpg

20190403_112713.jpg

20190403_112743.jpg

20190403_122359.jpg

20190402_133616.jpg

20190402_133624.jpg

20190402_133654.jpg

20190402_133751.jpg

20190402_152712.jpg

20190402_152749.jpg

Welles Praid.jpg

  • Like 1
  • Upvote 3

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Sandu Silviu

Am fost si eu acum doua saptamani. strandul este inchis. doar welness-ul era deschis si salina. Nu am fost cu rulota. La dumneavoastra cred ca nu a fost problema cu parcarea deoarece erati cu autorulota. 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
MARIAN JIANU

Salut 

sa stii ca poti parca si cu rulota

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.