Angelo

Caut prindere stabilizator

2 postări în acest subiect de discuţie despre Caut prindere stabilizator

Caut prindere stabilizator

Angelo

Salutare colegii! 

Rulota mea a avut în dotare o bară stabilizatoare, sper că așa se cheamă corect chestia aia ce elimină efectul de "șerpuire - balans- lipsa stabilității", ca în prima imagine, dar din păcate este super inutilă deoarece nu găsesc niciunde piesa din imaginile a doua și a treia cu care ar trebui, după zile de foraj pe net care să mă lămurească ce rost are ea pe Terra, să o atașez de cârligul de remorcare al mașinii!

Rugămintea mea la voi ar fi să-mi spuneți dacă știți pe cineva care face deplasări în UK după rulote și mi-ar putea găsi acea piesă într-un magazin dedicat rulotelor sau prin parcuri de rulote cu piese ( cred că există așa ceva, sau mă înșel ???), pentru că am dat de ea la vreo 45 de lire doar că noi locuind în străfundurile pământului când am încercat să o comand mi-a dat mesajul MAY NOT SHIP TO ROMANIA!!!!

Sau, dacă știți pe cineva din România care are piese de rulote, dezmembrări de exemplu, de unde să o pot cumpăra ar fi foarte util să-mi lăsați și mie un număr de telefon ca să-l pot contacta să-i fac o întrebare!

Vă mulțumesc și aștept vești!

24.03c.jpg

24.03.jpg

24.03a.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Angelo

Am găsit! Mulțumesc pentru găzduirea topicului! Se poate desființa acest topic!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.