AUGUSTIN Popa

SALUTARE - off topic

2 postări în acest subiect de discuţie despre SALUTARE - off topic

SALUTARE - off topic

AUGUSTIN Popa

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=%23&ved=0ahUKEwjJk5224ZjhAhVVxMQBHYnsBQgQxa8BCCQwAA&usg=AOvVaw0VTJzWxrN8ZFOD4xbU2nov

 

Buna ziua,

Am achiziționat de curând o rulota Abbey 215 Gts din 1991 identică cu cea din videoclip de mai jos.

 

Precizez ca rulota este fixată undeva la țară în județul Dolj.

 

Rulota este dotată cu mover Powertouch pe care nu m-am deprins cum functioneaza si

cort exterior Dorema Calypso size 9 pe care intenționez să le vand nefiind utile.

 

V-as ruga, dacă mă puteti ajuta cu urmatoarele probleme:

   - ce panou fotovoltaic recomandați, marca si putere;

  - se poate realiza alimentarea cu apa direct de la retea si daca da, ce presupune?

  - cum se golesc rezervoarele de apa menajeră?

 - aveti idee cum se poate conecta wc- ul mobil thetford direct la fosa septica? 

 

 

20190321_174139.jpg

20190321_174152.jpg

20190321_174143.jpg

20190321_174158.jpg

20190314_072901.jpg

IMG-20190319-WA0013.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Daniel P

E a doua oara când in sectiunea " Prezentare membru" postezi altceva decat ceea ce ar trebui...Mai devreme ai postat un anunț de vânzare a unui cort pe care l-am mutat la " Vanzari accesorii rulote", acum postezi alte probleme, in loc sa te prezinți și să ne spui câteva cuvinte despre tine. E chiar atât de greu? :tamp:

Voi muta la off-topic această postare și pe viitor, te rog să fii atent ce și unde postezi! :salutare!:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Conţinut similar

    • AUGUSTIN Popa
      de AUGUSTIN Popa
      https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=%23&ved=0ahUKEwjJk5224ZjhAhVVxMQBHYnsBQgQxa8BCCQwAA&usg=AOvVaw0VTJzWxrN8ZFOD4xbU2nov
       
    • Iri
      de Iri
      Salut colegi!
      Ma puteti ajuta cu un meserias fara ghilimele pentru reparatie rulota burstner club cat mai aproape de Craiova?
      Multumesc!
       




  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.