Ovidiu-Betty

Portbagaj auto

3 postări în acest subiect de discuţie despre Portbagaj auto

Portbagaj auto

Ovidiu-Betty

Dacă are cineva dintre colegi un portbagaj de plafon, dar care-l încurcă prin garaj, sunt interesat de achiziționare, pentru a-l scăpa de "obstacol". :)

Dimensiunile care mă interesează sunt: max/min. 180/160cm lungime, 100/80 lățime și 45/30 înălțime și să fie fără defecte.

Prețul pe care l-am gândit pentru achiziție e de maxim 800 lei.

Zi făină tuturor.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Adrian Ciuca

Salir Ovidiu. Am eu asa ceva prin garaj si ma cam încurcă. Mai esti interesat? 

Adi

  • Like 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ovidiu-Betty

Mulțumesc Adi, însă deja e sus. :)

 

IMG_20190322_161015.jpg

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Conţinut similar

    • Ovidiu-Betty
      de Ovidiu-Betty
      Pun spre vânzare cutia de portbagaj achiziționată la sfârșitul lui martie 2019 și folosită până în septembrie 2019 când am vândut Tucson-ul. Ca urmare, nu mai are utilitate pentru mine și în plus îmi ocupă și prea mult loc în pivniță. 
      Este vorba, cum spune și titlul, de o cutie MODULA tipul Ciao, cu o linie și formă elegantă, de culoare negru lucios (capacul) și negru mat (baza), cu două puncte de închidere și buton de siguranță pentru deschidere accidentală. 
      Se vinde cu 3 chingi de fixare cumpărate de mine, (recomandat a fi folosite) pentru fixarea bagajelor pentru o mai bună siguranță.
      Dimensiunile cutiei sunt : lungimea 175 cm., lățimea 80 cm., înălțimea 44 cm. și suportă o încărcătură de max. 75 kg. 
      Cutia este în perfectă stare, pot spune că e ca și nouă (se va vedea la cumpărare), fără nicio crăpătură. 
      Preț 780 lei. 



      Anunțul nu a mai fost (deocamdată) postat în altă parte. 
    • NRLaurentiu
      de NRLaurentiu
      Salutare colegi,
       
      Pentru ca am uitat de el si azi m-am lovit de el prin casa, pun in vanzare portbagajul de mai jos, compatibil cu sistemul de prindere de plafon, tip L intors:
       
           
       
      Are si imbus pentru strangere, arata bine, iar pretul de 50 lei este nediscutabil.
      Nu trimit prin posta pentru ca isi dubleaza valoarea!
       
      Telefon: 0728.096.478
    • Emil Vinteler
      de Emil Vinteler
      Buna ziua, am niste mici fisuri la portbagajul rulotei si as vrea sa le intaresc(lipesc) cu fibra de sticla si adezivul aferent. Stiti unde as gasi in comert as ceva.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.