Pasca Octavian Dinu

Buna

24 postări în acest subiect de discuţie despre Buna

Buna

Pasca Octavian Dinu

Bine v-am gasit. Mā numesc Dinu, sunt dinTurda judetul Cluj si pentru ca, eu si familia mea, sotia si fetita noastra de 13 ani, iubim natura, muntele si pescuitul, ne-am hotarat sā cumparam o rulotā second hand, prima noastrā rulota, pe care noi sperām sā o cumpārām pânā în aprilie 2019, asa cā suntem începatori si fārā experientā.Ne-am înscris în acest forum sā cerem pāreri si informatii de la rulotistii cu experienta din acest forum. Vā multumim!

  • Like 3
  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare

Pasca Octavian Dinu

Multumesc !

Distribuie această postare


Link către postare
Cristian A

Salut!  

Distribuie această postare


Link către postare
Pasca Octavian Dinu

Salut !:noroc:

Distribuie această postare


Link către postare
Pasca Octavian Dinu

Multumesc !@Mihai- Arad:noroc:

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Pasca Octavian Dinu

Multumesc ! Doru A.:noroc:....mai este ceva pana atunci, sper sa fie una bunā, abia asteptam:salutare!:

Distribuie această postare


Link către postare
Drinovan Ovidiu

Bun Venit! :default_bun_venit:

Distribuie această postare


Link către postare
Gabriel Schuster

@Pasca Octavian Dinu

Bun venit in aceasta familie a rulotistilor. Dupa ce vei citi topicurile dedicate, vei putea sa-ti conturezi cateva caracteristici ale rulotei dorite, cautarea devenind mai usoara si selectiva. Cel mai important este sa verifici MMA-ul  rulotei. Acesta este  bine sa fie cam 75-80% din masa tractabila maxima a masinii. De aici incepi cautarile. Nu ezita sa intrebi daca ai nevoie de informatii suplimentare, sigur vei primi raspunsuri pertinente din partea colegilor. Mult succes in cautarile tale!

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Ovidiu-Betty

Salut Dinu,  :default_bun_venit: și baftă la găsirea rulotei perfecte pentru voi ! :noroc:

Distribuie această postare


Link către postare
Pasca Octavian Dinu

@Ovidiu-Betty multumesc !:noroc: Sper sa am noroc, mai este ceva pânā atunci, am sa folosesc timpul sa ma documentez.:salutare!:

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Fejer Antal

:default_bun_venit:Salutare si bun venit in aceasta comunitate:noroc: Succes la gasirea rulotei :OK: Nu ezita sa intrebi, dar sa si citesti topicurile de pe forum sunt sigur ca gasesti raspunsuri la intrebarile tale.

Distribuie această postare


Link către postare
Vana Petre

Fii binevenit si bafta! :salutare!:

Distribuie această postare


Link către postare
Cristian Bednar

Bun venit pe forum si in lumea rulotistilor. Aici gasesti orice iti doresti despre rulote, campere si iesiri in aer liber. Spor la shopping si intreaba-ne daca nu gasesti raspunsuri la intrebarile tale.

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.