Ciprian I.

Aplicatie android gps rulota / autorulota

1 postare în acest subiect de discuţie despre Aplicatie android gps rulota / autorulota

Aplicatie android gps rulota / autorulota

Ciprian I.

Salutare,

Ce aplicatie android gps folositi pentru autorulota care permite introducerea inaltimii autorulotei?

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

• Conţinut similar

• Florin Males
      de Florin Males
      Buna ziua,  
      A sosit primavara si am început lucrările de reparații la rulota achiziționată in noiembrie anul trecut. Deocamdată am început prin eliminarea mochetei. Podeaua se prezintă bine, am doar o zona în fata intrării și una in fața cabinei de dus care vor necesita injectarea cu rășină epoxidica. La momentul achiziționării am descoperit o scurgere la utilizarea cabinei de duș. Cadița avea o fisură. Se pare că am avut noroc, podeaua nu a fost afectată. Deocamdată atât, atasez niste poze și vă țin la curent cu noutățile. Dacă știe cineva o sursă buna pentru cadiță noua, mulțumesc. 

• Mihai Cirstea
      de Mihai Cirstea
      Buna ziua, ma poate ajuta cineva cu experienta cu vizionarea unei rulote in zona Ploiesti ( langa PetroBrazi).
      Eu am vazut-o ieri, sunt niste mici urme de umezeala dar podeaua nu pare afectata/ nu stiu ce sa fac.
      Va multumesc anticipat.
      Mihai
      PS: am postat rugamintea si in “ Urme umezeala” dar o repostez in speranta sa ii cresc vizibilitatea/ chiar am nevoie de ajutor/ mie imi place dar nu ma pricep.
    • NLaurentiu
      de NLaurentiu
      Buna ziua, dragi colegi!

Am rugamintea sa ma ajutati sa tin rulota in curte, contra cost si pe termen lung.
      Lungimea rulotei este de 553 cm, iar latimea este de 210 cm.
      In prezent o tin prea departe de domiciliu, la 28 Km, din care 19 Km in diagonala prin Bucuresti...
      Astept propuneri doar din zona de Vest a Bucurestiului --> Militari, Chiajna, Rosu, Dragomiresti, Domnesti, Bragadiru, Bîcu etc.
      Ofertele va rog frumos sa le trimiteti doar prin SMS cu nume, zona, conditii si pret la numarul de telefon 0728.096.478 si revin eu cu un apel.

Multumesc frumos,
      Laurentiu
    • Damian Bogdan
      de Damian Bogdan
      Vand Rulota LMC Lord Ambassador 560 RBD
      An fabricatie 2007
      Inmatriculata in Romania.
      Panou solar 150W si acumulator de 140Ah.
      Frigider mare si congelator separat, ambele cu functionare 220V, 12V, gaz. 
      Chiuveta si aragaz cu 3 ochiuri, hota.
      Baie cu dus.
      WC cu golire exterioara
      Boiler apa calda 10 litri, 220V si gaz
      Bidon apa curata 100 litri.
      Incalzire in pardoseala.
      Soba Truma cu ventilatie, functionabila pe 220V si gaz
      Aer conditionat montat din fabrica.
      Pat matrimonial, separabil de restul rulotei prin usi culisante , cu spatial depozitare sub el.
      Canapea in forma de U care se poate transforma in pat de 2x2 metri, cu toate pernele retapitate.
      Mover rulota cu telecomanda.
      Iluminat complet cu led, banda de led deasupra canapelei.
      Marchiza Omnistore cu lungime de 4metri si deschidere de 3metri.
      Cupla anti-balans Alko
      Pret: 10.000 Eur

• ANDREI DRAGOS
      de ANDREI DRAGOS
      Ma bucur ca am gasit acest forum!
      Sunt Andrei din Iasi si sunt interesat de achizitionarea unei rulote pentru vacante si minivacante. Nu am intrat niciodata intr-o rulota, deci voi avea nevoie de multe sfaturi de la voi. abia astept sa se incalzeasca pe tru a inchiria una pentru cateva zile.
      Suntem 4 in familie (2 flacai de 4 ani acum) si avem o Toyota Hilux (probabil pot trage dupa mine aproape orice rulota in ceea ce priveste MMA).
      Voi cauta pe forum o sectiune unde sa postez ce imi doresc de la o rulota. daca nu gasesc, voi reveni aici.

Va multumesc ca ma primiti alaturi de voi!
      Pe curand!
  • Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.