Cristi Florean

Salutare tuturor!

14 postări în acest subiect de discuţie despre Salutare tuturor!

Salutare tuturor!

Cristi Florean

De ceva vreme ma tot plimb prin tara si nu numai cu cortul. Acum (de 2 luni) am agatat dupa masina o strutocamila si anume o remorca cort Raclet (Raclet Iris din 2000) si sper ca asa usor sa-mi fac curaj sa agat o cutie mai mare ,  mai mare si de ce nu sa nu mai agat nimic si sa imi iau autorulota.

Sper ca sunt binevenit chiar daca nu sunt in adevaratul sens un rulotist (cel putin nu deocamdata chit ca eu asa ma simt).

Distractie faina celor care sunt pe iarba/nisip, spor la munca celor care asteapta weekendul/concediul!

Modificat de Cristi Florean

Distribuie această postare


Link către postare

Vana Petre

Fii binevenit printre noi! :salutare!:

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Cristi Florean

:multumesc!:

Distribuie această postare


Link către postare
Flavius Ivan

Și eu am pățit ca tine, nu m-am încumetat să trag o rulotă mare, de prima dată și am luat o rulotă pliabilă ..... apoi, după ce am făcut vreo 2-3 drumuri cu ea, mi-am dat seama că e același lucru, de fapt .... și mi-am achiziționat o rulotă de 2 persoane, perfectă pentru mine și soție ....

Distribuie această postare


Link către postare
Cristi Florean
4 minute în urmă, Flavius Ivan a scris:

Și eu am pățit ca tine, nu m-am încumetat să trag o rulotă compactă, de prima dată și am luat o rulotă pliabilă ..... apoi, după ce am făcut vreo 2-3 drumuri cu ea, mi-am dat seama că e același lucru, de fapt .... și mi-am achiziționat o rulotă compactă, mică, de 2 persoane, perfectă pentru mine și soție ....

acesta a fost si motivul meu plus ca imi era frica sa nu iau teapa (un cort il vezi e simplu dara o rulota daca nu te pricepi e nasol). Apoi era si bugetul: decat sa iau un ceva vechi la 1500-2000 euro am preferat aceasta care e impecabila (e drept si pretul a fost maricel... nu sariti la mine dar toata lumea zice ca e exagerat cat am dat : 1000 euro). Cand o sa am alocati peste 5000 atunci da merita sa caut! Si un aspect important a fost ca am garajul relativ mare si imi intra in lateral ... rulota o tineam in fata casei. 

Distribuie această postare


Link către postare
Daniel P

Salutare @Cristi Florean și bun venit alaturi de noi, în aceasta comunitate! :salutare!::default_bun_venit:

Distribuie această postare


Link către postare
Cristian A

Salutare ! Si cat mai multe iesiri !

Distribuie această postare


Link către postare
Ovidiu-Betty

:default_bun_venit:Cristi ! :noroc:

Distribuie această postare


Link către postare
Fejer Antal

:default_bun_venit:Salutare si bun venit in comunitatea noastra. Iti doresc multe vacante si drumuri bune:noroc:

Distribuie această postare


Link către postare
Adiciordas

:default_bun_venit:

Distribuie această postare


Link către postare
Cristian Bednar

Welco:default_bun_venit:me 

Distribuie această postare


Link către postare
Mihai A.

Salut  - bine-ai venit, la cat mai multe iesiri :)

Distribuie această postare


Link către postare
Adrian Ionita

Bun venit printre noi. 

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.