Ovidiu.mosora

Caut 2 anvelope 155/80/13 C

9 postări în acest subiect de discuţie despre Caut 2 anvelope 155/80/13 C

Caut 2 anvelope 155/80/13 C

Ovidiu.mosora

Buna...sunt pt inca 7 zile pe litoral la Navodari...am observat ceva crapaturi pe anvelopele de la rulota..si nu prea m-as intoarce cu ele .Daca in zona ( max 10-15 km) are cineva de vanzare ...sau daca stiti pe aici  ceva vulcanizari mari unde as putea gasii ceva ...sau ceva vulcanizari mari pe traseu catre bucuresti...va multumesc 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Catalin Eco

Salut!

Daca tot mai stai o saptamana acolo, de ce nu cauti pe net cu livrare direct la Navodari.

Eu tocmai am achizitionat de pe un site (nu pot pune link aici) 2 anvelope 165R13C cu 340 lei ambele bucati si transport inclus. Am comandat ieri, azi au ajuns.

Modificat de Catalin Eco

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Fejer Antal

Colegul are perfectă dreptate, dar si asa trebuie sa cauti o vulcanizare unde sa-ți schimbe anvelopele.:noroc:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Costica V.

@Catalin Eco De ce nu-i spui colegului de pe ce site ai cumparat, mai ales ca livrarea a fost in 24ore?!

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Catalin Eco

Din cate stiu, regulamentul forumului nu-mi permite sa postez link in aceasta sectiune, dar daca initiatorul topicului este interesat, ii pot trimite pe privat linkul. Deocamdata vad ca nu si-a manifestat interesul pentru sugestia mea si nu vreau nici sa-i spamez inboxul.

Poate chiar a rezolvat deja.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Costica V.

Nu, nu este interzis sa publici linkuri atata timp cat este de mare interes/ajutor pentru mai multi colegi
rulotisti, indiferent de produs.
 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P
în urmă cu 6 ore, Costica V. a scris:

Nu, nu este interzis sa publici linkuri atata timp cat este de mare interes/ajutor pentru mai multi colegi
rulotisti, indiferent de produs.
 

 

In secțiunea de Mica Publicitate este interzisa postarea de link-uri care fac trimitere către site-uri de anunțuri, nu și către magazine online...

Dar se poate trimite fara probleme prin mesaj privat...:salutare!:

  • Like 1
  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ovidiu.mosora

Ieri am luat la puricat internetul si am gasit ceva oferte....azi vreau sa fac comanda...multumesc de sugestie

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Catalin Eco

Multumesc pentru corectura.

In cazul acesta, pentru a ajuta si alti colegi,  aici este siteul de la care am achizitionat anvelopele. Comanda am dat-o telefonic, oferta pare destul de vasta, iar baietii au fost foarte operativi.

Desigur, exista multe alte magazine online de anvelope; eu m-am oprit la ei pt ca am gasit dimensiunea dorita la un pret decent. Acum nu stiu ce nivel de calitate au anvelopele, care apropo, sunt productie China, insa va tin la curent daca voi intampina probleme.

Sa auzim numai de bine.

  • Like 2
  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.