Adrian D

Salutare colegi!

6 postări în acest subiect de discuţie despre Salutare colegi!

Salutare colegi!

Adrian D

Buna seara! Sunt Adrian, din Galati, viitor rulotist si apreciez foarte mult aceasta comunitate! Mulțumesc pentru accept!

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare

Ovidiu-Betty

:default_bun_venit: Adrian și baftă la achiziționarea rulotei perfecte pentru tine ! :noroc:

Distribuie această postare


Link către postare
Raul G

Bun venit, orice intrebare sau nedumerire ai postează și vom face posibilul sa te ajutam.

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Daniel P

Salutare si :default_bun_venit: @Adrian D ! :salutare!:

Distribuie această postare


Link către postare
Viorel C.

:default_bun_venit:

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Conţinut similar

    • Bogdan Stanisor
      de Bogdan Stanisor
      Salutari tuturor membrilor,
       
      Ma numesc Bogdan Stanisor si de la sfarsitul anului trecut sunt posesorul unui folding camper Conway Cruiser din 97. Nu e chiar o rulota dar sper sa nu ma alungati de pe acest forum pentru asta :).
       
      De ceva mai multa vreme cochetam cu ideea unei rulote dar lipsa spatiului de depozitare pe perioadele in care nu o voi folosi m-a trimis catre un trailer tent - cort pe roti pe care as fi putut sa il "ascund" mai usor. Dar nu ma simteam impacat cu ideea prin urmare cand am gasit acest folding camper la un pret pe care mi l-am permis am decis sa il achizitionez. Ca o descriere simpla e o jumtate de rulota cu un cort deasupra.
       
      Pana cand se va "deschide sezonul" va trebui sa imi bat capul cu autoritatile pentru omologare, inmatriculare, etc. (sper sa imi iasa - nu are serie de sasiu stantata, doar eticheta metalica cu serial numberul - apropo de asta a mai avut cineva experienta cu sitatuatii de genul asta?)
       
      Toate cele bune va doresc,
       
      Bogdan 
    • LaurentiuM
      de LaurentiuM
      Va salut rolotisti!
      Anul viitor intentionez sa-mi cumpa o rulota si am dorit sa intru in comunitatea voastra in speranta ca voi gasi cat mai multe detalii despre achizitia unei rulote, date tehnice, locuri de campare on si off-camping si multe altele. Deasemeni as dori sa ne cunoastem si de ce nu poate ne intalnim pe drumurile patriei.
      Multumesc si tot odata LA MULTI ANI !
      Laurentiu
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.