Eugen David

Re: Vand aragaz portabil 2 ochiuri cu grill

6 postări în acest subiect de discuţie despre Re: Vand aragaz portabil 2 ochiuri cu grill

Re: Vand aragaz portabil 2 ochiuri cu grill

Eugen David

:* ! Stau si ma-ntreb  ptg ! Merita diferenta ?

Plita aragaz portabila  ? App eu asa ceva am luat pentru bucataria exterioara , ba in pret a fost inclus si 2 m de furtun si regulatorul! xq 

De restul mai pun deoparte de cateva sprituri si gratare  grrt.

Ma rog , fiecare cu bucataria lui , dar nu in buzunarul altuia  nyo!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator Niky Radu

Rog administratorul sa stearga comentariul inutil, are 2 avertismente, deci trebuie sa-l mai suport inca unul, si pe urma cred ca userul lui sa fie delete forever...inclusiv aceasta postare!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Indiferent de subiectele sau postarile care se scriu in forum, nu se vor sterge niciodata.

Nu va mai exista continuitate la subiectele tratate.

Aceasta este politica forumului si nu se face trimitere decat la cest subiect, ci la majoritatea subiectelor. Este o regula generala de a nu se sterge nimic din forum.

2. Reguli de postare

r) Postarile din forum nu se vor sterge, in cel mai rau caz sunt mutate in Postari Off Topic

Referitor la atitudinea utilizatorului Devys, la al 3-lea avertisment voi lua masura de cuviinta la acea data.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Eugen David

Rog administratorul sa stearga comentariul inutil, are 2 avertismente, deci trebuie sa-l mai suport inca unul, si pe urma cred ca userul lui sa fie delete forever...inclusiv aceasta postare!

....  :* !  Dar eu nu consider un comentariu inutil,   nyo dimpotriva ! Poate era mai indicat sa deschid un alt topic cu informatii de pe saituri de vanzari ?  Da, da , pe viitor asa am sa fac , s-au nici asta nu pot ? Efectiv mi-am spus punctul de vedere , )(|  nu stiam ca deranjaza ,   nu am jignit cu nimic ! Cat despre cele 2 avertismente  ptg ? Unul acum, care este cel de-al doilea ? vazz... gf gf

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Un avertisment l-ai avut deja, pentru carte ai fost banat la vremea respectiva.

Referitor la "Efectiv mi-am spus punctul de vedere", raspunsul cred ca a fost citit in Avertisment Devys

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Eugen David

Multumesc ! Intotdeauna mai exista si cate o " oaie neagra " nay

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.