Alin Cogalniceanu

Vand Cort Rulota

4 postări în acest subiect de discuţie despre Vand Cort Rulota

Vand Cort Rulota

Alin Cogalniceanu

Vand cort universal care se potriveste pe orice rulota. Are lungimea pe sina de 3m si latimea de 2.40.L-am pus o singura data deci practic este ca si nou! Are greutatea de 13kg. si se monteaza in 10 min. Al vand pentru ca vreau sa-mi i-au o terasa in saculet! Tel.0738097849...pret  800ron. Poze si mai multe detalii gasiti aici...are si un video cu montajul...https://www.obelink.nl/san-antonia-nl.html?category_params=s_company%3D1%26category_id%3D1205 ...nu am poze dar la cerere pot face!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Fani Cotiga
40 minute în urmă, Alin Cogalniceanu a scris:

Vand cort universal care se potriveste pe orice rulota. Are lungimea pe sina de 3m si latimea de 2.40.L-am pus o singura data deci practic este ca si nou! Are greutatea de 13kg. si se monteaza in 10 min. Al vand pentru ca vreau sa-mi i-au o terasa in saculet! Tel.0738097849...pret  800ron. Poze si mai multe detalii gasiti aici...are si un video cu montajul...https://www.obelink.nl/san-antonia-nl.html?category_params=s_company%3D1%26category_id%3D1205 ...nu am poze dar la cerere pot face!

Bună seara !

La ce tip de rulota l-ați folosit, pentru că 3 m lungimea pe șină mi se pare puțin.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Alin Cogalniceanu
33 minute în urmă, Fani Cotiga a scris:

Bună seara !

La ce tip de rulota l-ați folosit, pentru că 3 m lungimea pe șină mi se pare puțin.

La o rulota normala...cat tine sina dreapta sus...nu e din pamant in pamant! aveti si un filmulet in linkul de mai sus...

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Alin Cogalniceanu

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.