Doina Popescu

Salut!

15 postări în acest subiect de discuţie despre Salut!

Salut!

Doina Popescu

Bună! Sunt scriitoarea Doina Popescu-Brăila şi străbat ţara cu Ambulanţa pentru Literatură, un fel de autorulotă foarte prietenoasă. Anul trecut mi-am petrecut opt luni în această Ambulanţă. Anul acesta am prins în ea codul roşu de ger la Gaudeamus Craiova şi a fost perfect. Acum adie vânt de primăvară şi mă pregătesc să ies iarăşi în decor. M-am înscris pe acest forum ca să cunosc oameni pasionaţi, să cer ajutor pentru up-grade-uri viitoare, să îmi fac prieteni şi cititori noi! ;)

  • Like 4
  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare

Ovidiu-Betty

:default_bun_venit:  :salutare!:

Distribuie această postare


Link către postare
Keszeg Zsolt

:default_bun_venit: ...recunosc "Ambulanta..." mi-a starnit interesul, asadar l-am intrebat pe monsieur Google :) ... si am aflat "CUM SĂ CÂŞTIGI LA LOZ ÎN PLIC!" - ei, daca stiam din timp, poate luam alta rulota :) ... In orice caz, a ramas blogul salvat in Favorites. :salutare!:  

Distribuie această postare


Link către postare
Daniel P

Sarutmana @Doina Popescu si bun venit in aceasta frumoasa comunitate! :salutare!:

:default_bun_venit:

Distribuie această postare


Link către postare
Costica V.

:default_bun_venit:   :noroc:

Distribuie această postare


Link către postare
Doina Popescu

Vă mulțumesc pentru primirea călduroasă. Dacă mă întâlniți în trafic, puteți să mă opriți ca să ne cunoaștem mai bine. Pentru polițiști rog sms, să nu mă emoționez!

  • Like 4

Distribuie această postare


Link către postare
Robert Patrick

Bun venit pe forum! Ati facut cea mai buna alegere ca v-ati alaturat iubitorilor de frumos...

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Viorel C.

:default_bun_venit:

:sr:

Distribuie această postare


Link către postare
Adiciordas

:default_bun_venit:

Distribuie această postare


Link către postare
Doina Popescu

Ambulanţa pentru Literatură a ajuns la Cluj. De mâine se deschide târgul de carte Gaudeamus, amplasat În Piaţa Unirii. În centru ora de parcare este 5 lei, aşa că dorm în proximitatea Pieţei Unirii, cu 2 lei pe oră, la Cimitirul Central. Singurul deranj, cele trei dricuri.;)

  • Like 3

Distribuie această postare


Link către postare
Radu Ghita

Bine ai venit pe forum @Doina Popescu si succes in peregrinarile tale!

Sugestie: pune pe forum cateva fotografii cu "Ambulanta", alaturi de dricuri. Sa se vada ca rulotistii si autorulotistii sunt oameni cutezatori si ca nu se tem de nimic! :OK:

Mai mult, vom putea recunoaste masina, vom sti ca esti tu (noua noastra colega) si vom putea sa te salutam in trafic!

 

Cu consideratie,

  • Like 2

Distribuie această postare


Link către postare
Marius Dan

:default_bun_venit::sr:

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.