Ciprian Alin

Baterie lipsa

3 postări în acest subiect de discuţie despre Baterie lipsa

Baterie lipsa

Ciprian Alin

:salutari: va rog sa ma sfatuiti ce sa fac:    In momentul in care deconectez rulota de la cablu de curent exterior, raman fara gram de curent, din ce am vazut eu sub canapea exista o baterie de 100 Ah,  94B75261-2AEF-4EDE-840A-FA85F96426A1.thumb.jpeg.756a4ff1c4f0206336f1158414356bc6.jpegdar rulota are si un sistem de miscare care se actioneaza din telecomanda, si banuiesc ca bateria este de la acel sistemC593D465-DC6C-4A74-8417-458A57C8DD9C.jpeg.0b6567f1bca0fc40ae03c625fe11dc93.jpegoare nu am baterie pentru consumul de curent din rulota???? Si daca nu, care ar fi solutia pentru a avea curent intern??? Multumesc

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Daniel P

Va trebui sa vii la rulota cu un electrician auto sau un rulotist cu ceva experienta in domeniu electric, sa vada despre ce e vorba...problema poate fi mai simpla si sa tina de cateva conexiuni, comutator sau sigurante, dar si mai complexa... si dupa cate vad, electrica auto nu e punctul tau forte...de aceea, sfatul meu e sa nu te bagi si sa o vada cineva care are ceva cunostinte de electrica ...Bafta! :noroc:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ciprian Alin

Ok, multumesc

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.