Daniel P

Vacanta de iarna - februarie 2018

156 postări în acest subiect de discuţie despre Vacanta de iarna - februarie 2018

Vacanta de iarna - februarie 2018

Mircea
în urmă cu 7 ore, Cristi Enachescu a scris:

Frumoooooooooooooooooooos tare!!!!!!!! Cum de am ratat intalnirea?! 

Dar tu ce credeai, Cristi, ca acolo e o intalnire de prohod?:laughing: Sunt deosebit de frumoase si fac din comunitatea noasta, a rulotistilor,   posibilitatea de a ne cunoaste personal si de a ne impatasi impresii, de a cere si a da sfaturi si mai ales  de a lega prietenii!:nedecis:

• Like 2

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marian Popa
în urmă cu 8 ore, Cristi Enachescu a scris:

Frumoooooooooooooooooooos tare!!!!!!!! Cum de am ratat intalnirea?! :default_doh:

Lasa Cristi, ca le aratam noi lor, cand o veni primavara :laughing:

Bravo lor, tare frumos !!!

• Like 4
  • Upvote 1

Link către postare
Drinovan Ovidiu

Foarte frumos! Mare intalnire, mare distractie! Felicitari tuturor participanti care au dat dovada de curaj! :bravo:

• Like 3

Link către postare
Robert Patrick

Va salut, dragi colegi! Am participat si noi la aceasta intalnire deosebita, alaturi de oameni minunati, intr-un cadru natural de vis...Ar mai fi multe de povestit!A fost loc pentru fiecare sa se relaxeze, pentru copii sa se bucure de zapada, pentru doamne sa socializeze.iar pentru noi baietii...sa ne tratam contra gripei...Super, in concluzie!!!

• Like 6

Link către postare
George Stanescu

:salutare!:Salutare!

Am urmarit toate pozele si comentariile voastre de aici si m-am umplut de ciuda si invidie ca noi nu am reusit sa mai ajungem la marea petrecere de acolo. :tamp:

Acum ca tot ne-a intrat microbul - ce s-a dezvoltat incat a devenit apoape o boala cu manifestari clinice,   ateptam cu nerabdare urmatoarea intalnire.

• Like 3
  • Upvote 1

Link către postare
Sorin  Leitoiu

Fara comentarii . Frumosssssssss....data viitoare :salutare!:

• Like 1

Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

• Conţinut similar

• Daniel P
      de Daniel P

Asteptam degeaba...
      S-a deschis topic separat, de parca n-ar fi vorba de aceiasi locatie sau de membrii aceleiasi comunitati...
      Nu ma mai surprinde nimic vis-a-vis de atitudinea si egoismul unora dintre colegii nostri, care nu inteleg ideea de comunitate si ma opresc aici cu comentariile ...deocamdata 
      Nici-o problema...AMR  mai putin de 2 zile si vin baietii mari, carora le pasa...
    • Daniel P
      de Daniel P
      Salutari tuturor! 
      Va rog sa postati aici imagini si comentarii legate de aceasta intalnire!
      Asteptam cu interes postarile voastre...unii dintre noi, printre care ma numar si eu, cu oarecare invidie ca n-am putut fi alaturi de voi...
      Ma revansez eu in februarie, iar pana atunci nu pot sa va doresc decat distractie maxima si vreme frumoasa! 

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.