Daniel P

Vacanta de iarna - februarie 2018

156 postări în acest subiect de discuţie despre Vacanta de iarna - februarie 2018

Vacanta de iarna - februarie 2018

Mircea
în urmă cu 7 ore, Cristi Enachescu a scris:

Frumoooooooooooooooooooos tare!!!!!!!! Cum de am ratat intalnirea?! 

Dar tu ce credeai, Cristi, ca acolo e o intalnire de prohod?:laughing: Sunt deosebit de frumoase si fac din comunitatea noasta, a rulotistilor,   posibilitatea de a ne cunoaste personal si de a ne impatasi impresii, de a cere si a da sfaturi si mai ales  de a lega prietenii!:nedecis:

• Like 2

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Marian Popa
în urmă cu 8 ore, Cristi Enachescu a scris:

Frumoooooooooooooooooooos tare!!!!!!!! Cum de am ratat intalnirea?! :default_doh:

Lasa Cristi, ca le aratam noi lor, cand o veni primavara :laughing:

Bravo lor, tare frumos !!!

• Like 4
  • Upvote 1

Link către postare
Drinovan Ovidiu

Foarte frumos! Mare intalnire, mare distractie! Felicitari tuturor participanti care au dat dovada de curaj! :bravo:

• Like 3

Link către postare
Robert Patrick

Va salut, dragi colegi! Am participat si noi la aceasta intalnire deosebita, alaturi de oameni minunati, intr-un cadru natural de vis...Ar mai fi multe de povestit!A fost loc pentru fiecare sa se relaxeze, pentru copii sa se bucure de zapada, pentru doamne sa socializeze.iar pentru noi baietii...sa ne tratam contra gripei...Super, in concluzie!!!

• Like 6

Link către postare
George Stanescu

:salutare!:Salutare!

Am urmarit toate pozele si comentariile voastre de aici si m-am umplut de ciuda si invidie ca noi nu am reusit sa mai ajungem la marea petrecere de acolo. :tamp:

Acum ca tot ne-a intrat microbul - ce s-a dezvoltat incat a devenit apoape o boala cu manifestari clinice,   ateptam cu nerabdare urmatoarea intalnire.

• Like 3
  • Upvote 1

Link către postare
Sorin  Leitoiu

Fara comentarii . Frumosssssssss....data viitoare :salutare!:

• Like 1

Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

• Conţinut similar

• Lixandru Dumitru
      de Lixandru Dumitru
      Salutare, ma numesc Dan si sunt nou in d-ale rulotelor.Am atasat cateva poze cu rulota pe care am achizitionat-o.Habar nu am cu ce se manaca dar imi place atat de mult incat m-am arucat cu capul inainte.
      Rulota se numeste Sterling Europa si este din 2001.

• Neagoe Mihai
      de Neagoe Mihai
      Buna ziua!

• Daniel P
      de Daniel P
      Dragi colegi
      Va propun sa respectam traditia si sa organizam o intalnire care sa marcheze deschiderea sezonului rulotistic 2018, pe platoul situat la intrarea in statiunea Cheia din judetul Prahova, asa cum am facut anul trecut ...
      Vedeti detalii in topicul de mai jos...

Motivele alegerii locatiei sunt aceleasi:
      - acces usor la locul de campare in caz de vreme nefavorabila;
      - locatia libera in aceasta perioada, stiindu-se faptul ca din primavara pana- n toamna este full de rulote si corturi si nu se mai pot organiza intalniri de 15 - 20 echipaje;
      - si cel mai important, poienile pline de ghiocei si flori de primavara care trebuiesc admirate, nu? 
      Sa simtim ca a venit primavara...
      Va multumesc, sper sa ne strangem cat mai multe echipaje si vremea sa fie de partea nostra...ca de restul ne ocupam noi 
    • Ionut C.
      de Ionut C.
      Pentru cei interesati de o vacanta speciala, ofer campervan de trei locuri, doi adulti si un copil. Incepand din mai, va mai fi disponibil un campervan pentru patru persoane.
      Autorulotele sunt compacte, usoare, necesita permis de conducere categoria B. Autonomie totala, panouri fotovoltaice, caldura si apa calda produse cu motorina. Frigider cu compresor la 12V. statie emisie-receptie in CB.
      Rezerva apa curata minim 100 litri, apa gri minim 50 litri. Toaleta chimica, cu acces la caseta prin exterior. Aer conditionat (pe motor), motoare fiabile si economice, consum mediu cca 9 l / 100 km. Maisna se ofera complet utillata: masa si scaune pliante, aragaz extern, umbrar si multe altele incluse. La cerere se pot oferi orice accesorii (cuptor cu microunde, gratar, ceaun, pirostrii etc)
      Ofer gratuit consultanta pentru calatorie: locuri de campare in camping si in natura, traseu prestabilit pe navigator cu obiective de vizitat.
      Se poate inchiria si barca Laguna 480 cu motor 15 CP si peridoc, pentru excursii in Delta Dunarii sau alte lacuri (rauri) din tara.
      Rezervari si detalii suplimentare: 0722120120

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.