Mihai.

ATESTAT cu anul de construcție Adria 450q

2 postări în acest subiect de discuţie despre ATESTAT cu anul de construcție Adria 450q

ATESTAT cu anul de construcție Adria 450q

Mihai.

Buna dimineata. Problema cu care ma confrunt eu este următoarea : in urma cu in an , am achiziționat o rulota Adria 450Q, destul de veche ( anii ‘70 ?) , pe care am renovat-o total, cheltuind deja o “mica avere “. Dar nu asta este important. Dupa terminarea renovării , am făcut demersurile pentru înscriere in circulație ( pentru a obține numere) dar se pare ca din documentația mea lipsește -atestat cu anul de fabricație de la producător . Fara acest document, se pare ca este imposibila înscrierea . Întrebarea mea este de unde pot sa il obțin ? Vechiul proprietar nu il mai are!. Am scris e-mail-URI la producător in Slovenia dar nu am

primit nici un răspuns . Cum arată acest document ? Poate il aveti unul dintre voi sa imi faceți si mie o foto sa ma lămuresc si eu.multumesc  anticipat pentru eventuale răspunsuri .✌?

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Daniel P

@Mihai. ti-am mutat topicul aici, pentru ca postasei in sectiunea " Prezentare membru" in care doar se saluta si se prezinta noii membri...asa cum te asteptam si pe tine...:multumesc!:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.