Ionut C.

Rulou fereastra 100 x 70 cm

1 postare în acest subiect de discuţie despre Rulou fereastra 100 x 70 cm

Rulou fereastra 100 x 70 cm

Ionut C.

Dometic Seitz Supermini-Rollo 1030x700

Jaluzea tip rulou, combinat umbra si antiinsecte, pentru ferestre cu dimensiuni maxime 101 x 70 cm. Produs nou, in ambalaj original, nemontat. Culoare alb (gri deschis, nu bej). Nu este ingalbenita, este o eroare a camerei foto, este impecabila atat optic cat si functional.

Pret 350 lei, eventual schimb cu alte accesorii utile pentru (auto)rulote.

 

20171024_164028[1].jpg

20171024_164209[1].jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri


  • Conţinut similar

    • Laszlo Zsolt
      de Laszlo Zsolt
      Salutare!
      As dori sa gasesc o solutie impotriva insectelor, mai ales impotriva mustelor si a tantarelor. Aici nu ma refer la plase, fiindca nu este o solutie categorica si la calduri mari, impiedica circularea aerului in rulota. Ma gandesc la o solutie insecticida.
      Ce am gasit, pana acum, ca si o modalitate destul de buna este AGITA 10 WG. Cum functioneaza?
      Continutul pungulitei (pretul e undeva la 18-20 lei, 20 de grame) din poza atasata am dizolvat in 500 ml apa curata, asa am obtinut un amestec de culoare maro deschis. Se pulverizeaza, cu ajutorul unei recipient de curatat geam (CLIN, de exemplu), pestet tot in rulota: tavan, dulapuri, mese, pereti, rafturi, perdele si ce o mai fi. Dupa uscare nu lasa pete. Acuma, la mine totul este de diferite nuante maro, s-ar putea ca de aia nu mai se observa, la alte culori, trebuie testat.
      Dupa uscare, care dureaza 15 minute, mustele cand se plimba pe suprafetele tratate, gusta solutia si in scurt timp capituleaza, se poate matura. Nu are nici un efect negativa asupra omului, bineinteles, nu trebuie lins obiectele tratate. Nu prea functioneza metoda, impotriva tantarelor. Asa e problema mea. Cu totul, ca comerciantul zice, ca ar trebui. 
      Aceasta sulotie este eficace timp de trei luni de zile, dupa ce trebuie repetata tratamentul.
      Stie cineva o solutie similara, care este mult mai eficient si impotriva tantarelor?
      Daca da, as fi tare recunoscator, daca ar impartasi experientele.
      Multumesc!

    • Vlad Carciumaru
      de Vlad Carciumaru
      Salutare, revin cu un stoc nou:
       
      1. Ladă frigorifică Electrolux gaz 12v 230v, vol 35l - 550ron
      2. Ladă frigorifică Electrolux gaz 12v 230v vol 33l - 500ron 
      3. Butelii rulotă 12l - 100ron
       
      Transportul este inclus pentru membrii forumului (buteliile de la 2 bucăți) sau o reducere pentru ridicare din Brăila. 
       
      Detalii la 0771045128 
      Mai multe imagini prin WhatsApp, email. 




    • Ionut C.
      de Ionut C.
      Vand aparat de aer conditionat cu montaj pe plafon, in locul trapei. Model: Electrolux B1901, compresor Carrier, control digital al temperaturii, afisaj LCD. Stare perfecta de functionare. Are capacitate foarte mare, raceste foarte bine, masurat +8 grade Celsius pe vaporizator.
      Prezinta in carcasa exterioara o mica spartura (cineva probabil a apucat de unde nu trebuie la manevrare), insa nu afecteaza in vreun fel functionalitatea. Nu se vede decat de sus, deci nici estetic nu ar fi o problema, daca nu sunteti foarte pretentiosi. Imaginile sunt sugestive, al meu este argintiu, voi reveni cu imagini reale.
      Pret: 3000 LEI, se vinde cu proba. Asigur montaj la cerere.
      telefon: 0722120120 sau 0722577775

    • Ionut C.
      de Ionut C.
      Dometic Seitz Supermini-Rollo 1030x700
      Jaluzea tip rulou, combinat umbra si antiinsecte, pentru ferestre cu dimensiuni maxime 101 x 70 cm.
      Se poate ajusta pentru dimensiuni mai mici.
      Produs nou, in ambalaj original, nemontat. Culoare alb (gri deschis, nu bej). Nu este ingalbenita, este impecabila atat optic cat si functional.
      Pret 350 lei, eventual schimb cu alte accesorii utile pentru (auto)rulote.
    • Alin Opran
      de Alin Opran
      Salut,
       
      Trebuie sa-mi completez rulota cu o perdea coada de motan sau rulou plasa tantari de usa.
      Daca are cineva de vanzare astept oferte 
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.