George Alistar

Berlingo

3 postări în acest subiect de discuţie despre Berlingo

Berlingo

George Alistar

Recent sunt posesorul unui Citroen Berlingo si am ales aceasta masina pe ideea ca poate fi utila atat la munca cat si cu familia. Am ramas placut surprins de motor - 1, 6 HDI 110cp si mai ales de plăcerea de a o conduce - fapt influentat intr-o buna masura si de pozitia mai inalta de la volan . Initial m-am gândit sa merg pe practic în dauna confortului însă m-am trezit pe langa faptul ca scaunele sunt foarte confortabile si cu o echipare cu mult peste asteptari (Inclusiv bluetooth sau scaune incalzite). Iar cireasa de pe tort este ca are si carlig ;)

20170807_144047.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Ovidiu-Betty

Perfect ! Înseamnă că îi lipsește doar perechea, adică căsuța pe roți pe care încă o căutați. Dacă credeți că aveți nevoie de sfaturi în legătură cu achiziția rulotei, vă stăm cu mare plăcere la dispoziție. O zi făină și....

Baftă !!!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

Felicitari pentru achizitie si s-aveti drumuri bune si fara evenimente neplacute!:OK:

Acelasi motor am si eu pe Peugeotul meu si sunt extrem de multumit de cum se comporta la cei 180 000 km..:default_emoticons-animated-3:.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.