Dragos M

Iesire in Delta, camping Laguna Albastra, 1-3 Septembrie

29 postări în acest subiect de discuţie despre Iesire in Delta, camping Laguna Albastra, 1-3 Septembrie

Iesire in Delta, camping Laguna Albastra, 1-3 Septembrie

Alin Opran

Foarte frumos, abea astept sa ajung si eu in delta, n-am fost de vreo 10 ani.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Daniel P
în urmă cu 5 ore, Alin Opran a scris:

Foarte frumos, abea astept sa ajung si eu in delta, n-am fost de vreo 10 ani.

 

Te duc in concediul de anul viitor, daca esti baiat cuminte...:default_big_grin:

Frumos, multumim de poze @Traian M ! :OK:

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Dragos M

Eu nu pot spune aceleasi lucru ca si Traian :default_big_grin: , noi mergem de cativa ani buni acolo si o sa mai mergem, pentru mine ca sunt cu pescuitul este ideal, eu la peste dimineata, sotia cu fi-mea la piscina, intr-adevar nu ai ce sa faci acolo mai mult de atat, dar unde in delta mai ai piscina in camping, restaurant cu mancare buna si preturi ok (cum spunea si Traian)..., iar debarcaderul de unde poti alege din zeci de barci pentru plimbarea prin delta la 200 metri...

Una peste alta chiar daca am fost doar cateva echipaje in tot campingul a fost frumos si mi-a parut rau ca nu am stat mai mult...

Peste am prins vreo 8 bucati de somn in doar veo 3 ore ca am ramas fara rame..., in ziua urmatoare cand ne-am dus din nou acolo cu aceeasi momeala si fix in acelasi loc nu a mai tras absolut deloc..., asta e pescuitul...:default_big_grin:

Pun si eu mai jos cateva poze...

 

IMG_3881.JPG

 

IMG_3882.JPG

 

IMG_3890.JPG

 

IMG_3892.JPG

 

IMG_3878.JPG

 

IMG_3880.JPG

 

IMG_3886.JPG

  • Like 4
  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Flavius Ivan

Si din punctul nostru de vedere e un loc "ideal" in delta ...... acum depinde ce iti doresti si ce te astepti sa gasesti in delta ..... foarte rare locurile de acest gen in delta, sa ai totul in acelasi loc si sa si poti ajunge cu rulota!

Cat depre peste, ai reusit sa ii gasesti in groapa in care stateau ..... sigur erau frati :default_big_grin: :OK::bravo:

  • Like 1
  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.