• Conţinut similar

    • Marian Virgil-Pavel
      de Marian Virgil-Pavel
      Buna ziua, ma numesc Virgil și ma bucur ca am fost acceptat in acest forum. As vrea in aceasta vara sa merg cu rulota prin țara. As dorii niște sugestii pentru loc de campare cu rulota. Miltumesc
    • Mihai-Arad
      de Mihai-Arad
      "" Viata e ca un munte. Unii ai cuceresc varful, altii se multumesc sa-l admire din vale.""
       
      Fiind indragostit de munte și pasionat de fotografie, imi face placere sa urc pe potecile munților pentru a respira aerul curat al inalțimilor (desi sunt un fumator!) si pentru a fotografia peisajele montane.Incerc sa va ofer macar o parte dintre privelistile pe care am avut ocazia sa le admir in multele mele drumetii....
      Pofta de viata, de natura, de aventuri, de prietenii legate la pas prin padurile de munte , nu ma prind nici un week-end p'acasa!
      Sunt mai mereu plecat: ba la munte , ba pe malul raului, al Dunarii sau ...fug la mare. Iubesc marea la fel de mult ca muntele.
      Nu-mi pot imagina un concediu (luuuung) fara s-ajung ba la munte , ba la mare.
       
      Maretia isi spune cuvantul ! Pozele graiesc de la sine !

       

      Eu, ... cautam capra -neagra , foarte rar vazuta pe aici !

       

       

      GPS: 46.887674, 12.199650
      Vezi si : Staller Saddle - Din Italia to Austria pe la 2.000 m

       
       
    • Ciprian Ene
      de Ciprian Ene
       
      Buna seara! Intentionez sa petrec concediul in zona lacului Bolboci, incepand din 10 august. 
      Ar fi cineva interesat?
      Sfaturi despr campare in zona?
      Multumesc !
    • Marius Negru
      de Marius Negru
      Salutare tuturor. Acum suntem la mare, dar in perioada urmatoare 20-28 iulie vrem sa mergem la munte, cred ca pe la Plaiul foii, Zarnesti pe acolo pe undeva.Daca mai vrea cinev sa ajunga in zona este binevenit. 
    • Andrei Coval
      de Andrei Coval
      Salutare tuturor! Intentionez sa plec din Constanta spre munte.. probabil Valea Prahovei. Inca nu am ales destinatia si aici va cer un sfat... Este prima iesire spre munte cu rulota si nu stiu zone prea multe de campat (doar ce am mai citit pe aici pe forum). Este foarte aglomerata Valea Cerbului in perioada aceasta? Alte zone mai recomandati? 
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.